Wpis z mikrobloga


Jutro wyjeżdżam do Chin, wracam 5.09., podczas pobytu w Chinach odwiedzę m.in. Pekin, Xian i Szanghaj.
Jednym z głównych celów jest sklep Xiaomi i nie małe zakupy w nim oraz jeśli tylko będzie czas chcę iść na jakieś bazarki.
Jest to jednorazowy spam tagami po to aby ci zainteresowani tym tematem mogli zacząć obserowować #andczejwchinach pod którym będę wrzucał zdjęcia (jeśli tylko Internet pozwoli) swoich zakupów i całą resztę chińszczyzny.
Pozwolę sobie także zawołać mirków z #matiwojwpekinie

@kAdi kilka razy informował o Xiaomi Redmi 4 który ma mieć podobno premierę jutro, ma nie być go w sklepach w czasie mojego pobytu w Chinach ale liczę, że uda mi się go jakoś upolować.

#xiaomi #chiny #podroze #podrozujzwykopem #aliexpress
  • 37
@sylwek2k: Prychnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kAdi: A tak serio Redmi 3/3s, kamerka domowa, listwa, długopisy, plecak, Miband2, Pad i do tego miałbyć Mi5 ale po akcji z padającymi płytami i wersjami bend #pdk zrezygnowałem
@Andczej: czemu ja bym brał, przynajmniej by nie fikała że na mirku siedzę i piję piwo, a żywopłot nie obcięty i trawnik nie skoszony, a jak zaczynam być miły to że śmierdze piwskiem i tylko o jedno mi chodzi
@kAdi:

PEKIN:
1. 北京市海淀区西三环中路11号
2. 北京市丰台区南三环中路小铁营10号
3. 北京市房山区良乡拱辰大街47号
4. 北京市通州区云景路8号园景阁东区17号
5. 北京市西城区广安门内大街202号(近牛街

SZANGHAJ:
1. 上海市杨浦区邯郸路585号
2. 上海市松江区乐都路348号
3. 上海市徐汇区肇嘉浜路955号
4. 上海市长宁区长宁路999号
5. 上海市闵行区吴中路769号

XIAN:

1. 西安市金花北路169号天彩大厦1层
2. 西安市新城区北大街85号中图国际大厦1层
3. 西安市莲湖路23号国贸大厦1楼
4. 西安市莲湖区丰镐东路509号(土门十字东北
5. 西安市莲湖区北大街2号金钟大厦B座负一层

ja już jestem zabezpieczony