Wpis z mikrobloga

  • 1
Automirki, nakierujcie.

Będę zmieniać samochód. Szukam czegoś z:
- Silnik: benzyna + LPG. Może być duży silnik, przy gazie spalanie mam gdzieś, może być 20l/100km,
- rocznik: to mniej ważne, ale mam obecnie samochód z 2004 roku. Powiedzmy, że cos > 2004r.
- nadwozie: sedan, ewentualnie kombi. Aktualnie hatchback staje się mały,
- klasa: coś wygodniejszego niż Renault Megane, choć jak na tą klasę aut to i tak jestem pod wrażeniem komfortu jazdy żelazkiem,
- cena: tutaj jest problem. Nie wiem czy warto patrzeć na zadbane wizualnie auta ale tańsze i liczyć, że dołożę 5-10k, czy od razu patrzeć na te droższe. Ogólnie auta za 10-15 tyś doliczając naprawy i opłaty chciałbym się zmieścić w 20tyś,
- wyposażenie: klima, DOBRE AUDIO. Stosunkowo dużo miejsca dla 2 osób. Może być skóra. W sumie tyle.

Z moich typów: Saab 9-3, Volvo s60, v70. Szukam czegoś w ten deseń.

Jeśli możecie mi powiedzieć to mniej-więcej ile kosztuje utrzymanie waszych aut. Jak z dostępnością części, na co zwracać uwagę, etc.

Wołam #volvo #saab #mazda #lexus #bmw #niewiemcojeszcze #motoryzacja #auta
  • 24
  • Odpowiedz
@karolp1993: bo części drogie i potrzeba serwisu specjalizującego się w tej marce. Jeszcze raz zaznaczam, że powtarzam po kimś, bo sam nigdy Saabem nie jeździłem. Warto jednak pamiętać, że tego typu opinie nie biorą się znikąd.
  • Odpowiedz
@Traviu: Volvo s60 2.4b albo 2.5t. Silniki bardzo dobre, audio również, zwłaszcza od high performance w górę, ale podstawa tez daje radę. Poza tym ceny są przyzwoite ;) polecam
  • Odpowiedz