Wpis z mikrobloga

@Acrivec:
@Thor1990: nie wiem co jest grane stara karta która się zepsuła (sprawdzałem u kolegi) wchodzi do końca. Możecie zajrzeć w tag #hardware tam pisałem. Do tego po włączeniu komputera coś mi furkotalo. Po jakichś 30 minutach Okazało się że kabel we wnętrzu karty jest tak umocowany że ociera o wentylator a ja jak debil wszystkie inne sprawdzałem brawo asus.
Mam już tak bardzo dość #!$%@? się z tym złomem
Pobierz paramite - @Acrivec: 
@Thor1990: nie wiem co jest grane stara karta która się zepsuła...
źródło: comment_IB3xPWcki4C6mKiqIF7LMqiZ4ZjWzvmQ.jpg
@Acrivec: zadzwoniłem do serwisu w moim mieście przedstawiłem problem i zdziwiło mnie że gość chce do mnie przyjechać co wydaje mi się bez sensu bo sam bym mógł to sprawdzić gdybym miał większe zaplecze po prostu wlozylbym kartę w inny komputer albo do mojego inną kartę i nie wiem czy gość nie chce mnie naciac na kasę bo mówiłem czy bym nie podjechał to nie chciał. Powiedział że jeśli to jest
@Acrivec: Ok podłączylem kartę trzeba było przestawić ustawienia w durnym biosie karta też siedzi trochę głębiej w slocie. Pozostał ocierajacy się kabel w środku obudowy którego zdjęcie wcześniej wysłałem. Chyba po prostu wymienię kartę albo ją zwrócę bo po tym co zobaczyłem nie mam ochoty mieć Asusa
paramite - @Acrivec: Ok podłączylem kartę trzeba było przestawić ustawienia w durnym ...