Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyrządziłem krzywdę osobie, którą kocham...
Nie chce dokładnie opisywać - doszło do zbliżenia, którego moja partnerka nie chciała (powinienem wyczuć jej obojętność), ale mi się oddała.
Teraz strasznie ją to boli, w sensie psychicznym. Powiedziała mi, że dla niej to był gwałt...
Nawet nie wiecie jak to #!$%@? boli, mam pretensje do samego siebie, że nie odpuściłem. Żałuję, że tamtej nocy tak nalegałem...
Wiem, że to się bardzo na niej odbiło - widzę to po jej zachowaniu.
Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem, przepraszałem za to, staram się być blisko niej.
Momentami czuję się jak najgorszy śmieć, mam straszne wyrzuty sumienia...
Co powinienem zrobić żeby jej pomóc, żeby mi wybaczyła i zapomniała o tym?
Powinienem być jak najbliżej, czy się trochę odsunąć i dać jej wolną przestrzeń?
#psychologia #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 133
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie kumam tych dziewczyn. Jak nie chce to niech powie NIE i #!$%@? (jak moja różowa) i nie ma ruchania tego dnia. W sumie nie wiem jak można odmówić ruchania bo to jest mega przyjemne dla obu stron no ale #logikarozowychpaskow - one tak maja. Zmieni im się stężenie hormonów i nie chcą ruchania i koniec i #!$%@?. No ale to mozna powiedzieć a nie, leżeć jak kłoda a
Ksz: Mireczku, miałam podobną sytuację, chociaż nie przeżyłam tego traumatycznie. Bardziej chodziło o totalne wyłączenie reakcji męża na mnie w trakcie seksu. U mnie pomógł czas, większe uwaga męża na mnie w trakcie kolejnych razów.
Na pewno inicjatywa do kolejnych seksów powinna wyjść od Twojej kobiety. Porozmawiajcie, przeproś. Co więcej możesz? jeśli rzeczywiście przyjęła to mocno traumatycznie, to może nie chodzi tylko o ten jeden raz, na przykład o to, że
MiłosnaEskimoska: Ona świadomie leci w #!$%@? xD. Czeka żeby się płaszczył jak ostatnia szmata, a ona tylko na tym zyska.
Specjalnie tak #!$%@?, pewnie coś od ciebie będzie chciała. Nie wierzę w ten "gwałt".
Skoro dała to dała na #!$%@? drążyć temat. Gdyby nie chciała to przecież by tego nie zrobiła, a nawet jak zrobiła od niechcenia i była niezadowolona to nie nazywajmy tego gwałtem.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na