Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, przestrzegam Was przed korzystaniem z biura podroży Grecos. Wykupiłem z żoną u nich wakacje w Grecji. Po wylądowaniu na lotnisku na Krecie okazało się że w hotelu za który zapłaciliśmy nie ma miejsca i zostaniemy przewiezieni w całkiem inny region i do całkiem innego hotelu, który nie spełniał warunków umowy. Po opisaniu wszystkiego na funpageu firmy zostałem zablokowany a mój wpis usunięty. W ramach rekompensaty zaproponowano mi 70 euro (sic!)

Dodam że nie jestem jedyny, dziś na ich stronie https://www.facebook.com/Grecos.Holiday/?fref=ts pojawiły się kolejne info o tym samym postępowaniu

#grecos #oszukujo #wakacje #cebuladeals
yakuza1987 - Mirki i Mirabelki, przestrzegam Was przed korzystaniem z biura podroży G...

źródło: comment_En9cDXIN8Ti6zn2SxcjGoQ5eHos2PQxK.jpg

Pobierz
  • 73
@yakuza1987: jak tylko wrócisz, od razu do sądu. Możesz na tym sporo ugrać, o ile w umowie nie jest zapisane, że mogą zmienić na hotel o niższym standardzie.
Btw. jakiś miesiąc temu miałem w knajpie klienta, który z rodziną przyjechał do Poznania na samolot do Grecji, ale soę okazało, że nie ma dla nich miejsca i polecą kolejneho dnia, niby dostali hotel w Pzn, ale marny. Też Grecos. Coś nie halo
@yakuza1987: Kiedyś ta firma splajtowała, potem jednak nastąpiła "wieka reaktywacja" ukierunkowana tylko i wyłącznie na odpoczynek w greckich kurortach...Jak widać nawet tam te patałachy nie potrafią zagwarantować chociaż minimum spełniające warunku przedstawione w umowie, o kosztach zwrotu to nie nie powiem, bo milczenie to najlepsze podsumowanie tej parodii biura podróży.
@soft1house: Mniejsze biura i tak mają zwykle jakieś powiązania z większymi i tak. Czy to wspólny wynajem samolotów czy tam autobusów do hotelów.
Więc jak coś #!$%@? to kilka biur podróży może mieć taki sam problem ;d