Wpis z mikrobloga

@ninakraviz: ja jestem roszczeniowym Januszem i nie obrzydza mnie to, aczkolwiek czuję się niezręcznie i nieswojo ( ͡º ͜ʖ͡º) Jako że przestrzeń publiczna jest dobrem wspólnym, prosiłbym o nie afiszowanie się z tym. Myślę że część osób ma podobnie
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Albo można wziąć kawałek zwykłej szmatki za 2 złote z rynku (czy tam z aliexpress, jak to modnie teraz jest) i problem również rozwiązany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prthvi:
Standardem jest chyba karmienie do 1,5-2 lat, acz znam taką, co do 2,5 karmiła. A taką parasolkę to niektórzy używają zanim dziecko rok skonczy - zależy oczywiście od dziecka.
  • Odpowiedz
@prthvi:
Wszystko od dziecka zależy, jedno od drugiego strasznie się różnić potrafi. Lekarze zalecają, by do 1,5 roku karmić, ale też nie każda matka ma mleko tak długo. Sam mam teraz 9-miesięcznego, więc chcąc nie chcąc z tematem na bieżąco jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ninakraviz:

Otóż wystarczy kupić CHUSTĘ DO KARMIENIA (pic.)

55 cebuliona i można karmić wszędzie, bez gorszenia publiki - niesamowite! ( ͡º ͜ʖ͡º)


ZNALAZŁA JEDEN DZIWNY SPOSÓB NA PUBLICZNE KARMIENIE - ROSZCZENIOWE MATKI JEJ NIENAWIDZO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz