Wpis z mikrobloga

Fani tagu #wyrywajzloginem - myślicie że wciąż warto walczyć ze stulejarstwem, jakie tu się szerzy na wypoku? W sumie już nie jestem taki anonimowy, to i opowiadać nie mogę z taką swobodą ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale subtelnie przypominam:

1. #rozowepaski uwielbiają seks - prawdopodobnie bardziej niż mężczyźni. Wiele kobiet potrafi (i chce) robić rzeczy, które sprawiłyby, że rodzice by je wydziedziczyli. Potrzebują do tego tylko faceta, który je na to otworzy (czytaj: m.in. nie będzie myślał o nich jak o puszczalskich dziwkach).
2. Stulejarskie myślenie i #!$%@? oczekiwania, ryją Wam głowy
3. Kobiety to też ludzie i poprzez traktowanie ich jako normalne człowieki i istoty zajdziecie dalej niż każdy inny przeciętny facet w ich życiach
4. Znaczna większość "brzydkich" facetów to po prostu zaniedbani faceci - mydło, dobrane ubrania, ogarnięta fryzura i perfumy podbijają Wam ocenę o conajmniej 2 punkciki (w skali stulejmana 1-10)
5. Pewność siebie zaniesie Was dalej niż sądzicie
6. Mizoginia to zło. Są złe kobiety, ale są i dobre kobiety. Nie wierzcie we wszystkie opowieści wyczytane w internecie, szczególnie na rakogennych portalach jak mirko.
7. Nie chce mi się więcej pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #tfwnogf #wygryw #przegryw
  • 18
myślicie że wciąż warto walczyć ze stulejarstwem, jakie tu się szerzy na wypoku?


@Warszawiak_01: jak masz czas tracić na nich swoją cierpliwość

sam wrzucałem tutaj masę ciekawostek, pisałem teksty, rozwijałem innym horyzonty, ale z czasem fala krytykujących uzmysłowiła mi, że lepiej dać dobie spokój, kto chce niech się tapla w gównie, nawet pisanie na mikro innym życia nie zmieni jak sami tego nie będą chcieli
@Asterling: mirko jest tak skrajnie niereprezentatywnym miejscem jeśli chodzi o takie rzeczy że głowa boli. Ludzie tu mają większą tendencję do narzekania na złe rzeczy niż do chwalenia się dobrymi. Porównaj sobie ilość złych wiadomości do dobrych - same zamachy, lewactwo, degrengolada, kobiety #!$%@? a politycy złodzieje. Czasem błyśnie jakiś śmieszny kot ale i on często tonie w zalewie komentarzy TO NIE JEST WARTOŚCIOWE LUDZIE GINOM A TEN TU KOTY WRZUCA.