Wpis z mikrobloga

https://timecop1983.bandcamp.com/album/lovers-ep-part-i

No i wyszła! Pierwsza część EPki Lovers Timecopa1983 już jest dostępna na BandCampie.

Mega fajnie współpracować z takim artystą i jest to dla mnie niewątpliwy zaszczyt, że mogłem dodać tą przysłowiową "wisienkę na torcie" jako inżynier masteringu.

Album roku na scenie? Nie mnie oceniać, ale chyba jest dobrze.

Sprawdzajcie tutaj lub klikając w powyższy link.

A tutaj możecie posłuchać tego albumu na Spotify.

#synthwave #dreamwave #dreampop #newretrowave #outrun #80s #muzyka #muzykaelektroniczna #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #synthpop #muzykanadobranoc
  • 5
@westberlin: Musisz się nauczyć czytać ze zrozumieniem bo napisałem, że ja odpowiadam za technikalia ( ͡° ͜ʖ ͡°).

To nie jest moja płyta - ja ją tylko odpowiednio przygotowałem właśnie brzmieniowo i technicznie w procesie masteringu (wyjaśnienie łopatologiczne - tutaj.

A co do reszty komentarza? Mam wrażenie, że napisany został tylko po to żeby się jednak do czegoś #!$%@?ć, przecież to jest totalnie inna muzyka od
@donothingclub: A mnie irytuje trochę taka kompresja i dudniący bas - to jest to co odróżnia tą produkcję od lat 80. Muzycznie - to bardziej takie tło - poprawne ale wszystko do siebie podobne i zlewa się w jedno.
@MrAndy: Taka moda, mamy 2016, a nie 1982 i Thrillera (gdzie Bruce Swedien poradził sobie znakomicie używając kompresji albo mało albo wcale) ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Też tej mody nie lubię, żeby nie było - ale nie mam na nią wpływu.

A co do muzyki - nie do mnie to pisać (bo nie jestem kompozytorem tego albumu, tylko masteringowcem) - ale wydaje mi się, że w obrębie