Wpis z mikrobloga

Kupując sprzęt Rolanda dostałem kod na wersję Lite programu Ableton Live 9. Nie potrzebuję tego, ale może komuś się przyda. Także wrzucam w #rozdajo dla Kolegów spod #produkcjamuzyki / #tworzeniemuzyki. Chętni niech plusują, piszą komentarze, wklejają swoje prace... Kogoś ciekawego wybiorę jutro. :)
Pobierz U.....e - Kupując sprzęt Rolanda dostałem kod na wersję Lite programu Ableton Live 9....
źródło: comment_ovtpJD45OI6s7ueYxpY7DEM82IjvhlT5.jpg
  • 34
Nie wrzucę nic swojego bo jestem jeszcze w trasie zaś Internet ma prędkość modemową. Czemu akurat ja a nie Mirek nade mną lub podemna? Bardzo dobrze, że zadajesz to pytanie.

W skrócie przydałby mi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozwlekając temat po spędzeniu 5 lat na jeździe zarobkowej po Europie, za tydzień kończę pracę. Wypowiedzenie złożone, zaś mini studio powoli kończę. Odsluchy i interface jest, giatara odkurzona, bębny
@UberKatze: Chętnię przyjmę pod OSx albo pod Windowsa wersję bo nie mam typowego "workstation" (Roland E-600)i po długim czasie wracam (ok10 latach) do muzyki. Nie pracowałem na tym programie - moje ostatnie to były Cakewalk i Cubase - wiem wstyd, ale jestem starym dziadem, więc ucieszyłby mnie Ableton ( ͡° ͜ʖ ͡°)