Wpis z mikrobloga

Potrzebujemy nacjonalizmu oraz militaryzmu, by obronić się przed podwójną agresją na Europę. Musimy wygrać wojnę z liberałami i odeprzeć inwazję imigrantów – oświadczenie prezesa Ruchu Narodowego w związku z zamachem w Nicei.


http://prawy.pl/34164-winnicki-musimy-odeprzec-inwazje-imigrantow/

Operacja może się udać... gorzej że pacjent jej z założenia nie przeżyje (bo to nie będzie Europa którą Europejczycy kochali). Wybaczcie wstrętną ilustrację, ale uważam że warto kojarzyć te totalitarne fantazje z twarzą je formułującego.


#bekaznarodowcow #imigranci #neuropa #4konserwy #polityka
bygsyti - > Potrzebujemy nacjonalizmu oraz militaryzmu, by obronić się przed podwójną...

źródło: comment_yxu9wTi4WwEMpSZMpFWzGEGoV45awCNs.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@MirekMireczek: Guzik prawda. Chodzi o wolności polityczne i osobiste. Chodzi o totalną kontrolę i ograniczenie praw człowieka. Zresztą... to jest kopia tego, co chciało nacjololo sto lat temu.

Państwo liberalne nie kieruje grą sił i rozwojem materialnym i duchowym zbiorowości, lecz ogranicza się do zarejestrowania wyników; państwo faszystowskie ma swoistą świado-mość, swoistą wolę ; dlatego zwie się państwem „etycznem”.

Jeśli ten, kto mówi : liberalizm, mówi: jednostka, to ten, kto mówi
  • Odpowiedz
@bygsyti: Niby z którego fragmentu tak wnioskujesz? Tutaj masz chociażby przykład, że chodzi mu o liberalizm w stylu amerykanskim

zwalczać lewicowo-liberalną propagandę polityczną w każdym zakątku życia publicznego. Napiętnować i poza nawias debaty społecznej wyrzucić trzeba pacyfizm, tolerancjonizm i multikulturalizm.
  • Odpowiedz
pacyfizm, tolerancjonizm i multikulturalizm.


@MirekMireczek: Problem polega na tym, że każde przeciwieństwo tych wartości (militaryzm, dyskryminacja i monokulturowość) jest nie tylko zwyczajnie niewygodne, ale jest po prostu groźne.

Inb4: tak, ja wiem że wykopowej elicie wydaje się że po Ostatecznym Zaoraniu Lewaka (czy tam Ostatecznym Rozwiązaniu Kwestii Lewackiej) świat stanie się piękny, ale niestety będzie to identyczna sytuacja z deszczem i rynną jak 100 lat temu. Bogu dziękuję że w świecie
  • Odpowiedz
@MirekMireczek:

przeciwienstwo multikulti jest groźne


Między innymi to dzięki multikulti tłumy Polaków mogą szukać swojego szczęścia w normalniejszych krajach. Nie, nie wynika to z tego że Polacy są jacyś wspaniali. Wynika to z tego, że kraje cywilizowane uznają że każdy zasługuje na swoją szansę.

W skrajnym przypadku będzie to oczywiście groźne, bo obce kultury wcześniej czy później zaczną być obwiniane o niepowodzenia państw-mokrych snów Winnickiego. I widac to już teraz, gdy
  • Odpowiedz
@MirekMireczek: śmiesznym jest stawianie Polaków i Holendrów czy choćby Niemców w tej samej kategorii rozwoju cywilizacyjnego. Fakt, że te państwa rozwinęły się w taki sposób w dużej mierze jest zasługą rozwiniętej demokracji, która w Polsce jest niestety na niskim poziomie rozwoju, choćby z uwagi na żenujące frekwencje na wyborach. Wielokulturowość ma swoje zalety jeśli jest właściwie zagospodarowana, a nie puszczona samopas. Wszak niektórzy nie wyznają wartości liberalnych, które jednak muszą szanować
  • Odpowiedz
  • 2
@bygsyti budzę się, czytam takie wiadomości i hop, dowiaduję się, że jestem czyimś wrogiem na wojnie, o której nie miałem pojęcia i która mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
@bygsyti: Nie, żebym sobie w ogóle głowę zawracał Winnickim, ale jak czytam takie bzdury xD:

w najgorszym razie objęta tą brunatną zarazą będzie najwyżej biedna i mało znacząca część kontynentu (czytaj: Europa Środkowa)

Ciekawy jestem jak będzie szczekała lewica za 30-40 lat, kiedy Polska już przestanie być tylko dziurą na środku Europy.
  • Odpowiedz
kiedy to się stanie?


@pan_sting:

za 30-40 lat

Umie czytać? Wiem, że to musi być straszne dla lewicy, bo jak już przestaniemy być do bólu biedni to nie będzie można używać tego argumentu przy pluciu na Polskę.
  • Odpowiedz
  • 3
@Flypho twierdzenie, że Polska to biedny kraj i "dziura" to jedna z najgłupszych rzeczy jakie można publicznie wyrazić.
  • Odpowiedz