Wpis z mikrobloga

Ahoj Mirki i Mirabelki!

Tutaj kapitan Gorush, bo nasz drugi Kremówkowy Pirat @Saute sprząta naszą łajbę i zabieram mu wpis!

Chciałbym z tego miejsca podziękować @uczalka za pomoc w organizacji party i zaprojektowaniu nalepek na #slaskiewykopparty ! Ogłaszam również, że wyżej wymieniona Mirabelka przeprowadzi konkurs na party, który będzie dotyczył Śląskiej gwary. Łatwo nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako, że autorka jest również blisko związana z językiem angielskim - ufundowała nagrodę za pierwsze miejsce w konkursie, będzie to profesjonalnie przetłumaczone CV na język angielski. Przepowiedziane są również nagrody niespodzianki a i my, jako organizatorzy również zadbamy o dodatkowe nagrody!

Widzimy się już za 5 dni, 23.07.2016r, w @Drzwi_zwane_koniem, w Katowicach. Bramy naszej tawerny zostaną otworzone o 19:00.

PS Gdyby ktoś chciał coś zwiedzić z naszych przykładowych atrakcji to jest to dobre miejsce i czas aby to napisać. :)
_____________________________________________________________________________________________________

Wszelkie informacje: tutaj
Zapisy na event: tutaj
____________________________________________________________________________________________________

Spam tagami:
#katowice #slaskiewykopparty #slaskiewykoppiwo #wykopparty10 #krakowskiewykopparty #wroclawskiewykopparty
gorush - Ahoj Mirki i Mirabelki!

Tutaj kapitan Gorush, bo nasz drugi Kremówkowy Pi...

źródło: comment_ui9XywEEQb9uoZ0iHfUP4puN0fpDV89r.jpg

Pobierz
  • 25
Wołam uczestników wydarzenia Śluńskie Wykop Party (133)

Możesz dołączyć do wydarzenia klikając na jego nazwę powyżej.

Masz problem z działaniem WykoEventu? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorush @ZaczynamOdNowa @paulakucia @idol89 @inercja @miss_alice03 @sylwke3100 @malyskrzat @wielka_glowwa @Jormungand @Saute @Stopa_Stefana @UowcaTroli @koko_jest_spoko @gorzka @dembski @Mustafek @phoropter @izka715 @Talar_ @ziemniakziemniak @bylejaka @Zsan @TheMan @gasu_kurobikari @cheft @Theia @Slowo @gaily @gabrally @fiszu @Sztabowy @Piter232 @AceDM @MrBates @burbur @niemiec @Destr0 @Wozyack @ScaRRyMaN @Marpop @mkcvxpu @DzikiSzpak @
@gorush: No no, jeszcze tylko sprostuję - nie projektowałam naklejek sama, tylko zasponsorowałam projekt. :P Ale pytania do konkursu to już moje dzieło, więc w razie czego wiecie, kogo winić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

angielskie CV sugerujecie cos? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@polik95: Nie ma co czekać, trzeba uciekać. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@gorush: a ja przepraszam bardzo, ale gdzie Bytom! i jego atrakcje? wiem, że trochę zaniedbany, ale to miasto z największą ilością kamienic secesyjnych, jest Opera Śląska, jest Muzeum Górnego Śląska, jest BECEK, jest piękny park - ładniejszy niż ten w KATO, są najlepsze na Śląsku Burgery w Zelterze!

no ja się pytam, gdzie BYTOM w atrakcjach do stu beczek! ARGGGH! ( ͡° ͜ʖ ͡°)