Wpis z mikrobloga

#pokemongo #teamvalor #teammystic #yellowmasterrace #pokelista
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 1, 2 zabrałem się za tworzenie spisu wykopowych graczy Pokemon Go. Wszystko w zasadzie już gotowe, brakuje mi tylko ludzi, którzy wpiszą się na listę.
Aby się dopisać wchodzimy tu, odpowiadamy na pytania(nie wszystkie są obowiązkowe), klikamy prześlij i to w zasadzie wszystko. Jeśli kogoś to interesuje, to może sobie jeszcze statystyki poprzeglądać ;)
Lista graczy dostępna jest w tym arkuszu.
Po raz pierwszy zajmuję się takim projektem i mam nadzieję, że nic nie popsułem. W razie problemów pisać na pw. Jeżeli uważacie, że powinienem dodać lub usunąć jakieś pytania, ewentualnie cokolwiek zmienić, zapraszam pod tag #pokelista

------------------------

Na koniec chciałbym wspomnieć jeszcze o mapie graczy tworzonej przez @Nevertheless. Myślę jednak, że on sam najlepiej o niej opowie. Oddaję mu głos:

No witam pokémonowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

We wspólnym graniu w Pokémon GO z mirkami pomoże wam również wykopowa mapa. Dzięki niej możecie oznaczyć się na mapie, w jakich okolicach gracie. Jeżeli nie chcecie podawać swojej dokładnej lokalizacji, to zaznaczcie się np. w centrum miasta, czy w centrum danej dzielnicy. Dzięki temu szybko znajdziecie mirków ze swoich okolic z którymi możecie się zgadać na wspólne łapanie pokemonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po oznaczeniu się, możecie podać o sobie więcej informacji w swoim opisie (klikając w swój znacznik) np. swój poziom, czy też w jakich godzinach gracie. Przykład

Na mapie widnieją 4 kategorie, które możecie zaznaczać. Jeżeli nie chcesz, aby któreś z nich się pojawiały to możesz je odznaczyć Przykład

Nazwa | Oznaczenie

- Wykopowi trenerzy - zwykły znacznik
- Poke Spoty - Koło
- Gymy - Kwadrat
- Miejsca występowania pokemonów - Gwiazdka

Wszystkie elementy odpowiednio nazwij (swój nick na wykopie, gyma, pokemona)

Gymy, poke stopy czy miejsca występowania pokemonów możecie zobaczyć również tutaj, ale jest ona trolowana przez ludzi, nie wiedzą jak się obsługiwać i dodają na pałę. Nie musisz dodawać od siebie tych rzeczy, ale jeżeli chcesz to czemu nie. Najważniejsze jest jednak zaznaczenie mirków.

Aby dodać któryś z nich, musisz kliknąć na daną kategorię i dopiero dodać nowy znacznik. KLIK

Swój wskaźnik ustawiamy na kolor zależny od naszego teamu - czerwony, niebieski lub źółty.

Piszę od razu: Możecie edytować dowolone znaczniki, opisy, itd. Uprawnienia map google nie pozwalają na inną modyfikację, tylko mapa do odczytu (dodawanie tylko przeze mnie), lub edycja wszystkiego, przez każdego. Prosiłbym o nie trolowanie mapy, mapa ma nam przecież ułatwić wspólną grę (tym, którzy by chcieli kogoś poznać). Każda zmiana jest zapisywana, trolowanie mapy będzie skutkowało wykluczeniem danego konta google z edycji i podglądu, w ostateczności zostaną zmienione uprawnienia na "only-view"

LINK DO MAPY!
Zwanek - #pokemongo #teamvalor #teammystic #yellowmasterrace #pokelista
Zgodnie z wc...

źródło: comment_XSw1C8QRbAMVZaE1U7vSBYAX9Z0Nod6r.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@Ulubiona: Dzięki. Chociaż po moim "porannym" wpisie liczyłem na nieco większy odzew. Myślałem że dzięki tej liście będzie można ustawiać się na wspólne granie przynajmniej w większych miastach ;P
  • Odpowiedz