Wpis z mikrobloga

Oj wykopki chyba dały się nabrać na tę aferę z fotografem spuszczającym się do pączków:

- Na zdjęciach często pojemniki i potrawy w które rzekomo spuścił się fotograf wyglądają inaczej
- Dziewczyny które miały być zgwałcone nieprzytomne to
- zdjęcia jakichś dziewczyn z netu (tam gdzie widać twarz)
- zwykłe zdjęcie panny, a obok niego zdjęcie jakiejś innej z neta na którym niby rucha tę samą dziewczynę
- zdjęcia na których widać twarz dziewczyny a pod spodem włochatą cipę w trakcie ruchania (rzekomo jej) to fejk, bo zdjęcie samej cipy jest stare i krąży po necie od lat. Wydało mi się znajome i faktycznie już je miałam na dysku w folderze ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak więc z autentycznych pozostają chyba tylko te filmy z ubikacji i pewnie za nie go aresztowali. Z reszty się wywinie.

#afera #s--s
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xOlcia: No mi się wydawało, że laski które u niego były, chyba wiedzą co się działo, ale pewnie kłamią, atencjuszki :V Sorry, ale znam dwie z nich i nie, to nie są randomowe laski które znalazł w internecie. Btw, kamery w ASP nie zainstalowały się same ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak więc z autentycznych pozostają chyba tylko te filmy z ubikacji i pewnie za nie go aresztowali. Z reszty się wywinie.


@xOlcia: dzięki za rozwikłanie sprawy. Trzeba szybko powiadomić prokuraturę w Szczecinie, bo twoje analizy p---o treści są w k---ę istotne.
  • Odpowiedz