Wpis z mikrobloga

@Usurper: kupiłem w listopadzie jak miał ok 170kk zawieszenie było ok, teraz nadal bez tragedii ale zobaczymy na przeglądzie za 2 tygodnie.
@Mokrysedes: w 2 lata pewnie zajeżdżę i na szrot
@johann89: 1.6 benzyna
@WonsateCygaro: sprzątam zawsze w piątki, a akurat w ostatni wyjątkowo nie miałem czasu.
@Joe_Black: 1,6 benzyna. turlałem się z górki po miescie i polowałem na moment żeby zrobić zdjęcie.
@Usurper: drogi bez tragedii, jeżdżę 50-300 km codziennie po Kielcach i północnej części województwa świętokrzyskiego. Tym focusem zrobiłem 30k km a nie oddaliłem się nim od domu na więcej niż 100km
Zawieszenie jeszcze ok choć z tyłu amorki chyba kończą już swój żywot. Wymienię pewnie przed zimą bo mi wtedy pewnie rozrząd wyjdzie.
Kupowałem go metodą - zadzwoniłem do kolegi co trochę handluje i powiedziałem żeby znalazł mi jakieś kombi za
@dlugi_: współczuję jeździć po naszych drogach tyle kilometrów dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) szlag by mnie trafił! swoją drogą też mam Focusa, też 1.6 benzyna, ale trochę młodszego - przebieg masz zaledwie kilkanaście tysięcy większy ode mnie!
@johnq: no co ty. Słucham muzyki, audiobooków, podziwiam widoki. Lepsze to niż siedzieć przy biurku i patrzyć w ekran. Poza tym nie jeżdżę cały czas ta sama trasą. W górach świętokrzyskich jest wiele malowniczych tras a ja mam zwyczaj jeździć nie najkrótszą czy najszybszą drogą tylko akurat tą którą w danym momencie jest fajna.
@CherryLipstick: dokładnie nie mierzyłem ale tak z 7-8 litrów.
O mojego ktoś dbał i robił mu konserwację podwozia z prawdziwego zdarzenia. Jak go obejrzalem na podnosniku to prawie jak nie ford. Rdzy tam było mniej niż na jednym progu mondeo kolegi którego holowalem wtedy do mechanika. A ta moja fokusina 5 lat starsza.
@johnq: w północnej części województwa (a tam głównie jeżdżę) wszystkie najgorsze fragmenty wyremontowane. Skarżysko - Starachowice, skrót z Samsonowa do drogi 42, Święta Katarzyna na Bodzentyn. I inne.
@Mokrysedes: Można nazwać mnie wariatem ale kupiłem Focusa MKII po lifcie z 2008 z przejechanymi 298 tyś a to dlatego że koleś dbał o samochód, był regularnie serwisowany, na wszystko faktury. Auto całe jedynie parę rys na boku. Po dokładnych oględzinach do wymiany była tylko obudowa termostatu. Wolałem to niż Passeratti z 2006 z przebiegiem 120 tyś. (2 razy kręcony) z wystrzelonymi poduszkami i dospawaną podłogą.