Wpis z mikrobloga

Przypominam, że #rowerowykrakow wybiera się Tour de Tatry w weekend 23-24 lipca. Wyjazd z Krakowa w piątek wieczorem, lub w sobotę wcześnie rano. Start około 8 Trasa. Powrót około 19-20. Wieczorem jakiś grill, a w niedzielę już trochę lżej Trasa. Wyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Nocleg u mnie w domu, więc proszę o informację kto chciałby przyjechać, tak żebym wcześniej mógł to wszystko ogarnąć.

#rowerowykrakow
Cymerek - Przypominam, że #rowerowykrakow wybiera się Tour de Tatry w weekend 23-24 l...

źródło: comment_vMjsUvSNMe6Yz6xh5lvWjlZ3pU1TKuEg.jpg

Pobierz
  • 39
@Cymerek: po pętli tatrzańskiej to ja będę ledwo chodził, a ty chcesz jeszcze w niedzielę robić 160 kilometrów. W takim razie choć wstępnie zgłaszałem chęć udziału to teraz się wycofuję, nie lubię się katować :)
@Cymerek: na 99% jadę. Jeszcze pytanie, ta sobota to Kraków > Tatry > Kraków? bo nie jestem pewien czy dam radę w 2 dni tyle km zrobić jadąc Waszym tempem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Cymerek nadal nie mogę w 100% obiecać, ale wstępnie chciałbym zarezerwować kawałek trawnika :)
Nie wiem jeszcze jak to logistycznie rozegrać, by dotrzeć tam na sobotę, ale coś się wykombinuje. Z tym że w niedzielę, to pewnie bym tylko kawałek pojechał z Wami, a później odbitka w stronę Krowiarek i do domu, bo w poniedziałek do pracy trzeba. A Ty kolego @Mortal84 co o tym myślisz? :)