Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem osobą transpłciową, tj. utożsamiam się z płcią żeńską, choć anatomicznie jestem mężczyzną. Mam 23 lata. Zauważyłem to na początku gimnazjum, ale nigdy się z tym nie afiszowałem, nikomu o tym nie mówiłem; całe życie udaję kogoś, kim nie jestem. Gdy wchodzę na wykop i czytam posty prymitywnych debili, że osoby transpłciowe to #!$%@? pedały które lubią hehe brać w dupkę, albo, że to groźna choroba psychiczna którą powinno się leczyć, tylko robi mi się przykro. Niedawno chciałem powiedzieć o tym rodzicom, ale gdy jechałem z ojcem samochodem dwa dni temu, ten zauważył dwóch trzymających się facetów za rękę i zaśmieszkował hehe patrz suny pedały. Nie zareagowałem i jechałem dalej mówiąc sobie tylko 'jezus maria' w myślach. Przecież ja nawet nie mogę tego powiedzieć rodzicom, bo spotkam się z oburzeniem i wyzwiskami. Dlaczego po prostu nie mogłem się urodzić jako kobieta? Albo chociaż na zachodzie, tam forsują tolerancję tak, że może chociaż nie byłbym nazywany pedałem i wariatem.
Popłakałem to #!$%@?.
#lgbt #transgender #transseksualizm #gender #wstydliwewyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 38
@artpop: z tym zakłamańcem chodziło mi o to, że nie chciałeś nigdy podjąć dyskusji o badaniach, a Twoje APA do niedawna uznawało homoseksualizm za chorobę wymagającą przymusowego leczenia, podczas gdy zaburzenia typu schizofrenii nadal uważają za zaburzenie osobowości, więc to dla mnie żaden autorytet. Pisałem o kategorii "F" w ICD-10, która oprócz chorób psychicznych obejmuje również transwestytyzm czy upośledzenie umysłowe itd. Ok, jest specjalna kategoria tam, w skład ktorej wchodzi ewaporacja
sory ale bycie mężczyzną i uważanie się za kobietę to choroba umysłowa


@magicznakraina: Ten, kto jest anatomicznie mężczyzną, ale uznaje samego siebie za kobietę uwięzioną w ciele faceta, nie jest znowu takim mężczyzną. Nie powinno się patrzyć na wszystko dychotomicznie i zerojedynkowo.

Polecam zainteresowanym przeczytać kiedyś dołączony tekst użytkownika koroluk o płciowości.
J.....e - > sory ale bycie mężczyzną i uważanie się za kobietę to choroba umysłowa

...

źródło: comment_DEhc7ifTiZ39d7yuLavPhCMH5Il2oKEM.jpg

Pobierz
@artpop: zmieńmy temat na bardziej mnie intrygujący - transeksualizm ma dotyczyć poczucia byciem danej płci - ale mój przykład udowadnia że coś takiego może w ogóle nie istnieć i pewnie w ogóle nie istnieje, nie da się tego w ŻADEN sposób udowodnić. Ba - nawet to, że znasz swój stan psychiczny nie oznacza, że masz porównanie z jakimkolwiek innym człowiekiem.
jest w tym indeksie.


@Agent0001 @schizotypowycynik : Nie, w CD-10 transseksualizm jest kategorii Gender identity disorders.

więc to dla mnie żaden autorytet.


@JasmineBogaerde: Jeśli największa organizacja psychiatryczna nie jest autorytetem to kto nim jest, domyślanie się i gdybanie użytkowników wypok pl?

obejmuje również transwestytyzm


@schizotypowycynik: Co z tego, jeśli transwestytyzm nie jest transseksualizmem/transpłciowością.

A - wielokrotnie też pytałem o to, czy mógłbym zrobić sobie te Twoje badania mózgu i nie
@artpop: co z tego, że największa? ta największa organizacja uznała homoseksualizm za chorobę, a usunęła go z listy chorób pod wpływem nacisku lobby gejowskich i wyniku decyzji niepopartej względami merytorycznymi, a politycznymi. Czyli według Twojego autorytetu należy uznać, że homoseksualizm to choroba. Ale, pieprzony homofobie, ja nie uważam homoseksualizmu za chorobę, bo nie jestem zapatrzony ślepo w "autorytety".
Podałem dwa przykłady dlaczego APA nie jest dla mnie autorytetem, a Ty to
co z tego, że największa? ta największa organizacja uznała homoseksualizm za chorobę, a usunęła go z listy chorób pod wpływem nacisku lobby gejowskich i wyniku decyzji niepopartej względami merytorycznymi, a politycznymi.


@schizotypowycynik: Orano i masakrowano to tyle razy, że jako użytkownik wykopu już dawno powinieneś to widzieć.
Gruszka1992: Co to za życie, przebieranie sie za inną płeć, przez całe życie przebierać się za kogoś kim biologicznie sie nie jest. Lubie chodzic w kapturze, ale dziwnie sie czuje jak wejde w nim do pomieszczenia gdzie jest duzo ludzi, a co dopiero takie przebieranie się, masakra.

Może tak bardzo jesteś ciekaw dziewczyn, jak one czują w tamtych miejscach, jak to jest byc dziewczyną, jak one myslą że sam jesteś cholernie