Wpis z mikrobloga

@innv: na moje oko w Polsce za to wszystko zapłacisz około 150 PLN, mogę się mylić, ale wystarczy nie zarabiać najniższej krajowej (tak jak i ty) i masz takie same zakupy
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: Kawalerkę za 700zł? To chyba bez wliczania żadnych dodatkowych opłat. W głupim Szczecinie ciężko znaleźć kawalerkę, w której razem z opłatami zmieściłbym się w 1000zł, która nie byłaby kompletną ruiną... i nie mówię tutaj o centrum miasta.
  • Odpowiedz
Dyskusje o kasie zawsze są najbardziej zagorzałe :)
Też mi się wydaje, że u nas idzie obskoczyć takie zakupki za 200zł w biedrze, ale to powinien być taki sobie średni wynik i ogółem żyłoby się niezle. Natomiast dniówka w Kielcach przykładowo na poziomie 250zł to raczej bardzo górna półka, a w przypadku przedstawionych zakupów mówimy o praktycznie najniższych zarobkach w jukeju z tego co czytam, stąd może się rodzić pewien niesmak. Pomijając
  • Odpowiedz
@innv: Nie wiem jak jest w UK ale w Niemczech ludzie pracujący w zawodach nie wymagających dużych kwalifikacji, owszem, zarabiają sporo więcej niż w Polsce. Ale już inżynierowie na wyższych stanowiskach (Senior+) zarabiają mniej niż zarobiliby w dużym Polskim mieście..
  • Odpowiedz
@mynameis60: Apropos #barnsley - "Barnsley votes
The number of votes cast in Barnsley was 38,951 to remain a member of the EU, and 83,958 to leave the EU.

The turn-out to vote was 69.95% (122,972 validated ballot papers). ". Nie wiem czy chciałbym tam mieszkać.
  • Odpowiedz
Oto powód dlaczego Polacy siedzą jeszcze w tej Anglii czy ten na innej emigracji.


@innv: oto powód dlaczego Polacy dają sobą pomiatać pracując za najniższą krajową w obcym kraju
  • Odpowiedz
wpadnij z polską dniówką do sklepu gdzie jest z artykułami z kończącą się datą przydatności i nie uniesiesz tych zakupów ;)
  • Odpowiedz