Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!

Jest stówa do zgarnięcia!
Zero wysiłku, 10 minut dziennie, 10 dni 10x10zł! #januszebiznesu go nienawidzą!

ok, część marketingowa zakończona ;) , tak na prawdę to potrzebuję waszej #pomocy gdzie w grupie siła. I dlatego organizuję #konkurs z (niestety skromną) nagrodą 100 zł (jest jedna stówka, jak by ktoś miał wątpliwości ;) w nominałach po 10 zł, aby było więcej dziesiątek)

A teraz w punktach.
1. Wymagania.
Potrzebne jest konto gmail. Teoretycznie tylko jedno, ale jak ktoś chce jechać na więcej, to nie zabraniam.

O komputerze itp. nie piszę ;)

2. Co trzeba zrobić.
a) zalogować się na stronę konkursu
b) wpisać 10 odpowiedzi(na dzień), które ja dostarczę,
c) sprawdzić czy się trafiło
d) jak się trafiło to przysłać do mnie tę odpowiedź.
e) wygrana zaliczona !

3. To wszystko?
Bardziej szczegółową instrukcję (wiele więcej szczegółów nie ma), podeślę.

4. Co ja z tego mam? ;)
A no to jedna z 11 zagadek, które trzeba rozwiązać aby dostać się do następnego etapu, (w tym etapie, też jest nagroda dla 12 osób 5 tys. usd, ale nie wiem cz się dostanę, bo #zagadka trwają już od października, czujecie 11 zagadek(a raczej "zagadek") a tyle miesięcy.

5. Co Ty z tego masz?
a) Satysfakcję, że mi pomogłeś (wiem, to dla wielu za mało).
b) jeżeli trafisz, to 100 zł.
c) dostając startowego linka masz już jedną zagadkę rozwiązaną (o on jest odpowiedzią)
d) jeżeli trafisz, to mogę Ci dać odpowiedź do jednej z zagadek, i będziesz miał już 3 na starcie.
e) jeżeli będziesz chciał rozwiązywać zagadki, służę pomocą i wytłumaczę o co chodzi.

6. Czy na pewno ktoś trafi?
Tego niestety nie wiem, bo teoretycznie możliwych odpowiedzi jest w chu, tzn. dużo( a tak dokładniej, teoretycznie, to jakaś 2 i 90 zer ;), ale to naprawdę teoretycznie, bo logika wiele odrzuca, a wg. mojej teorii kombinacji będzie jakieś 70 tys. i tego się trzymam.

7. Dlaczego ja podsyłam odpowiedzi?
a) Aby zwiększyć, efektywność i aby się nie powtarzały odpowiedzi
b) Bo sobie wyliczyłem prawdopodobieństwa, i zaczynam od tych bardziej prawdopodobnych.

8. Ile brakuje mi do wygranej?
Zajebiście dużo, mam rozwiązanych 4/11 zagadek.

9. Czy ktoś rozwiązał więcej na ten moment?
Podobno nie, ale chodzą słuchy o jednak kobiecie co to ma 8/11.(Ale dowodów nie ma- ja jej wierzę )

10. Dlaczego, konkurs 10 dni?
a) bo myślę, że morale drastycznie spadnie po 10 dniach i nikomu się nie będzie chciało dłużej.
b) po cichu liczę na #wykopefekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że zgłosi się co najmniej 100 osób i pykniemy to szybko

A na koniec w celu zwiększenia karmy, #oswiadczenie, że jeżeli przejdę do następnego etapu i wygram 5kusd, to 1000 zł, przekazuję na dowolny cel(nie musi być charytatywny, ale musi być legalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) który ustalą a 1000 zł, i drugi 1000 zł, będzie w jakiś sposób wylosowany wśród wykopujących (Tak, tak, #zebroplusy ;) ) +pomagających, czyli ktoś może mieć 2x większe szanse.

PS.
Wszelkie sugestie mile widziane

Ps.2
Wołam potencjalnie zainteresowanych(Dali mi wcześniej plusy, we wpisie rozpoznawczym)
@WuDwaKa @jejfan1 @spammaster @Zataok
  • 6