Wpis z mikrobloga

Moja Lumia 635 rozwalona, przymierzam się do zakupu czegoś nowego? 640 daje radę? Czy może w ogóle uciekać z #windowsphone bo wkrótce zdechnie. Generalnie lubię WP i nie mam żadnych uprzedzeń. A jeśli android to czy za takie pieniądze (500-800) dostanę coś płynnie działającego?
#bojowkawindowsphone
  • 14
@xenir: Ogólnie używam WP od trzech lat. Również system mnie nie męczy (nie jestem gimbusem który musi mieć tindery, badoo i inne mesendżery) ale po przesiadce z L520 na L640 jestem lekko zawiedziony. System się często zawiesza - tzn "wznawianie" i odpalanie po kilka razy aplikacji aż "zaskoczy" jest bardzo częste - kilka razy dziennie. Przy L520 nie było tego problemu.
@OddieTG: Samemu nie chce mi się bawić w te wszystkie insidery jakieś wersję ringi. Nie mam do tego głowy. A sam telefon chyba mi nie pozwoli na przejście bo jedyne co mam to że telefon jest gotowy do zmiany ale pracują z operatorem nad tym... pracują już nad tym pewnie z pół roku. Więc raczej marne szanse na upgrade.
stary, 640 ma mozliwosc aktualizacji do 10, z tym ze przez to ze jest bez brandowy to sa wlasnie takie komunikaty. Nie musisz bawic sie w ringi, a po prostu miec oryginal 10tki - polecam. Gdzies w moich dawnych postach znajdziesz sposob jak to obejsc, wystarczy na chwile sciagnac tylko insidera a potem go odinstalowac i wszystko bangla jak nalezy, bez czekania :) poszukaj