Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki spod tagu #aliexpress
chciałbym potwierdzić słowa @kibiklops z tego tematu klik odnośnie uchwytu na telefon, który opisywał.

Faktycznie twarda sztuka, siedzi stabilnie na kierownicy, a telefon umieszczony w nim również. Sprawdzony po mieście gdzie zahaczałem o każdy krawężnik oraz w terenie po dołach. Ten uchywt nie ma słabego punktu, który mógłby pęknąć i to jest w nim najlepsze ;) Polecam.

Uchwyt Letdooo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przy okazji znalazłem coś ciekawego tej samej firmy? Letdooo:
Uchwyt na latarkę
Uchwyt jak uchwyt, ale mocowanie do kierownicy jest podobne do tego dla telefonu i dobrze je widać na tej aukcji. Prosty i genialny zarazem system. Kwestia czy sam ten zacisk na latarkę z gumy się nie rozciąga zbytnio jak w tych tańszych ;)

#zakupyzchin #pokazzakupy #chinskiecuda
Dezynwoltura - Cześć Mireczki spod tagu #aliexpress 
chciałbym potwierdzić słowa @ki...

źródło: comment_51ADC8G8NAt0zexK72mP5s0eUrc5L34C.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: dzieki! chyba sobie kupie ten uchwyt
a moze przy okazji inne male badziewia polecisz? np jakas multiladowarke do wszelakich tabletow I innych telefonow? zaczyna mnie meczyc ilosc ladowarek jakie mam , wolalbym ja zamienic w jedna, ale taka by mi sie zaraz nie spalila:)
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: Jeżeli masz w każdym urządzeniu wtyk microusb to chyba nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecane są ładowarki Blitzwolf'a ale to z Banggood:
http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-QC2_02_4A-30W-Dual-USB-EU-Charger-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1020008.html
Jeżeli chcesz cos wieloportowego to np. taka:
http://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S7-QC3_0-40W-Smart-5-Ports-High-Speed-Desktop-USB-Charger-Adapter-p-1060300.html
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: I tutaj chciałbym zaznaczyć, że mają one technologię szybkiego ładowania QickCharge w jednym porcie każda (ten zielony) - w nowych telefonach są stosowane, szybciej się ładują baterie dzięki temu - ta zwykła ma QC2, a wieloporowata QC3 z tego co widzę. Przejrzyj sobie jeszcze sam, po prostu wpisz w szukajcie Blitzwolf.
  • Odpowiedz
@kibiklops: U mnie chyba też 2 znajomych się połasi, bo czekali aż do mnie przyjdzie sceptycy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Dzięki za info, nawet mam taką gumkę, a jeszcze jej nie używałem jakkolwiek to brzmi xD
  • Odpowiedz