Wpis z mikrobloga

@wysuszony: też kupiłem, tylko czas premium nie działa, w sumie dawno nie grałem a interesują mnie tylko modele czołgów :) strasznie słabo chyba ta produkcja idzie skoro już takie bonusy za darmo dają :/
@onlajf: bo większość duża siedzi na trybie PvE, a tego typu przegrać mecze to bardzo ciężko, ludzie mają uraz do WoTa jeśli chodzi o PvP i po prostu chcą się pewnie jakby odstresować, PvP działa też, tylko że troche dłużej losuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie za darmo bo to była część paczki z okazji E3 za 1$ ~ 3,80zł
@KarmelkowyZubr: Przepraszam, ale nie mogę się zgodzić w 100% z twoją opinią na temat poziomu trudności w PvE. Przykład: Misja trudna, Perseusz, 5/5 papierowych pojazdów z czego jeden SPG i drugi AFK. Wygrana niemal graniczy z cudem, a jak system zacznie stawiać same MBT to porażka gwarantowana. Jest to skrajny przypadek, ale zdarza się częściej niż się wydaje. 5. poziom jest pod tym względem najgorszy.
@mat759: A no AFK albo arta to rzeczywiście da się przegrać, fakt nie napisałem że biorę pod uwagę cały team ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bo jak sam byłem artą to przegrywało się czasami, ale to nie wiem czy pech czy co, bo miałem dmg raz nawet najwiecej a byłem Palmarią ( ͡° ͜ʖ ͡°), a jak jestem MBT to nie ma takiego problemu