Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Dzisiaj nietypowo i trochę nieśmiało, zwracam się do was z prośbą o wsparcie.
Jak wiecie, albo i nie, od 3 lat prowadzę największy polskojęzyczny kanał wideo w serwisie YouTube, poświęcony elektronice -> ElektroPrzewodnik

Zbliżają się wakacje, czas, który chciałbym poświęcić na rozwój kanału i pomyśleć nad swoją przyszłością. Obecnie cały wolny czas poświęcam na tworzenie kanału. Boję się tego co będzie jak skończę studia, czy będę miał jeszcze czas tworzyć dla was treści. Gdyby w Polsce, dało się utrzymać z kanału tego typu, problem by się rozwiązał. Co miesiąc moje filmy ogląda ponad 12 tysięcy osób, gdyby zaledwie 5% z nich wpłacało co miesiąc 5zł, mógłbym w 100% oddać się pasji i utrzymywać się z tego co kocham. Proszę, pomóżcie mi to osiągnąć.

Jeżeli chcesz docenić pracę jaką wkładam w prowadzenie kanału wejdź na:
http://patronite.pl/ElektroPrzewodnik
i zostań moim patronem ;)

Dziękuję.

#polskiyoutube #elektronika #arduino #elektroprzewodnik #patronite
grabaz - Drogie Mirki i Mirabelki,

Dzisiaj nietypowo i trochę nieśmiało, zwracam s...

źródło: comment_WJFyI8jE2HD5LRQfAfcbuL1FFPeNgBTc.jpg

Pobierz
  • 20
@ripp1337: 218 osób wpłaca 5 zł, 777 osób 10 zł, 72 osoby wpłacają 30 zł, 171 osób wpłaca 50 zł, 12 osób wpłaca 100 zł, 3 osoby wpłacają 300 zł, łącznie 1240 osób wpłaca 21670 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy 363000 subów to daje ze niecałe 0,4% osób wpłaca jakąkolwiek kwotę. Założenia elektroprzewodnika są 10X bardziej optymistyczne, wychodzi na to że chciałem Cię obalić ale liczby
@grabaz: nie ogladam twojego kanalu, aczkolwiek tematyka bardzo ciekawa.
jednakze mialbym male zastrzezenia do 'celow', ktore chcesz osiagnac. mam wrazenie ze nie inwestuje w rozwoj kanalu, tylko w twoje utrzymanie. tak to wyglada troche z mojej perspektywy. nie czuje jakies dodatkowej wartosci jak u np. gonciarza, ktory za te pieniadze bedzie mogl produkowac lepiej zmontowane materialy, z fajnych miejsc, i poleci do polski. u ciebie dam ci na czynsz, czynsz i
@Nadrill: Dzięki za konstruktywny komentarz. Pozwolę sobie nakreślić sytuację i wyjaśnić skąd takie cele. Jestem na studiach dziennych, 5 dni w tygodniu spędzam na uczelni, 2 dni zajmuje się kanałem. Staram się jak tylko mogę aby jakoś sobie radzić z czasem. Czasem muszę pożyczać pieniądze aby zapłacić za czynsz, bo nie zawsze jest skąd je wziąć. Oczywiście, chciałbym poprawić jakość filmów. Chciałbym zbudować warsztat, duży blat, na którym mógłbym wygodnie pracować,
@grabaz: no i widzisz - jesli chcesz zyc z kanalu, to musisz podejsc do tego jak do pracy. mnie np. twoje tlumaczenie 'studiuje' ani troche nie przekonuje. ja pracuje, studiuje, cwicze, udzielam sie w wielu rzeczach i nie robie z tego wielkiego halo. czasem nie ide spac aby sie do czegos przygotowac. takie zycie.
zbudowanie takiego warsztatu to nie jest gigantyczny koszt. mozesz isc do normalnej pracy, a szybko na niego