Wpis z mikrobloga

@korthaz: Ja gonciarza przestałem oglądać ze względu na jego przesadne, nie wiem jakie to jest słowo, bo nie znam dużo słów, ale robi taką otoczke niesamowitości, tak jak paei100 robił otoczke, żę wielki kucharz a co chwile rzygał i jak niby miał potrawy próbować inne jak by wyrzygał coś czego nigdy nie jadł bo taki styl jego jest. A gonciarz popiera homosiów, ciągle mówi jaka to Japonia jest wspaniała a jest
@Antybabilonia: Jest w Japonii od dwóch lat, nie gada o Japonii tylko w superlatywach, potrafi ją też skrytykować (nagrał kilka filmików o tym, co mu się nie podoba w tym kraju). Tak, rozumiem - piszesz pod z góry założoną tezę, więc stan faktyczny się nie liczy, ale..
@Tfor: Nie pod z góry założoną tezę, może teraz bardziej krytycznie, ale pamiętam gdzieś sprzed roku filmiki, albo sprzed półtora nawet, że mówił właśnie, że w Japonii to ludzie super, można sobie pić na ulicy, że porządek i wszystko, że nie tak jak w Polsce, a potem jak zaczął nagrywać filmiki, że hejterzy itd. no po prostu mnie zniesmaczyła jego postawa i postanowiłem przestać go oglądać, żeby mu nie nabijać kasy
nie oglądam tez tego sromciarza bo robi taką otoczkę niesamowotosci jaki on to nie jest. Jeszcze biedne dzieci mu kasę wysyłają... to jest jakiś kretyn ...