Wpis z mikrobloga

#policja #mielno #kierowca #samochody #prawo Sytuacja w sklepie /Polo/ Mielno.Stóje w kolejce do kasy ,masa ludzi .Mam w koszyku 12 piw,za mną stoi policjantka z drogówki i pyta czy mogę ja przepuścić w kolejce.Patrze ,ma w koszyku owoce ,soczki i jeszcze parę artykułów i mówię ze oczywiście nie .Płace i opuszczam teren sklepu..Podchodzę do zapakowanego prawidłowo samochodu i wkładam do bagażnika kupiony browar i słyszę za plecami ,sprawdzimy trzeźwość .Samochód z niewłączonym silnikiem ,tylko otwarty bagażnik .Policjantce odpowiadam ,czy jest pewna że to ja jestem kierowca czy tylko wkładam kupiony towar do samochodu.Po tej argumentacji odpuszcza.Do qurwy nędzy czy tak ma działać policja ?
  • 59
powinni chyba wpaść ci na chatę ot tak sprawdzić to i owo ;)


@joyko: nie rozumiem po co te wycieczki personalne, myślałem że jak ktoś ma bordo to dużo czasu spędza na dyskusjach w internecie i wie jak się zachować.

A odnosząc się do Twojego zarzutu że nie ma żadnej korelacji to spróbuj tego w sądzie ;) znam takie sprawy, już #!$%@? od tego że pewnie laska rzuciła coś mimochodem dla
odczuć jakim dziwnym jest twój pomysł, że policja ot tak ma prawo sprawdzać każdego.


@joyko: hmm, a nie natrafiłeś nigdy na łapankowe kontrole trzeźwości po świętach/wolnym? Faktycznie niespotykany absurd!

Zresztą, im out, nie chce mi się tego tłumaczyć.

no to nie tłumacz, mam to szczerze gdzieś co sądzisz. Kontrola może być przeprowadzona w przypadku uzasadnionego podejrzenia możesz się teraz kłócić że to głupie, że pójście z 12 browarami do samochodu nie
Dopoki nie widziala zd tym samochodem przyjechal albo ma zamiar nim odjechac to moze mu skoczyc.


@Harmonijka: a o usiłowaniu kiedyś słyszałaś? To doczytaj.

Jak ktoś kupuje 12 piw to musi byc pijany i lepiej go prewencyjnie sprawdzić. Myślenie z PRL


@Rga79: Ja tylko mówię że tę kontrolę by w pełni dali radę wybronić