Wpis z mikrobloga

@spider: mamy coś zablokowane zarówno w akademiku jak i na uniwersyteckim wifi, szczegółów nie znam, ale np. znajomy z Tajlandii w lola może grać, origin też działa jak pytałam. O dziwo mogę to obejść, ale tylko do pobierania gier - loguję się przez internet z telefonu, załączam pobieranie, jak transfer jest aktywny to wracam na kabel. Jak nic nie kliknę to będzie ściągać :D
@spider: szczerze mówiąc to nigdy go nie używałam, bo jakiś tam opór mam, pewnie nieuzasadniony. Logowanie przez stronę steama normalnie działa, tylko aplikacja jest zablokowana.
@spider: e tam, nie zależy mi :P bardziej mnie martwią rachunki za prąd, bo coś czuję, że niedługo nie da się wysiedzieć bez klimatyzacji - ach ta japońska wiosna, która jest jak lato :D bodaj w niedzielę mieliśmy już 31 stopni w słońcu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@spider: tęsknię za tym ;_; w ogóle u mnie (środkowa Japonia) zima była biedna - śniegu coś tam w styczniu spadło, ale aż -2, przynajmniej kurtki zimowej nie trzeba było kupować, a ludzie z Azji Płd cierpieli i puchowe kupowali xD
@spider: w tym to akurat nie wiem, a rok temu szczerze nie pamiętam :D na razie może i jest u mnie gorąco jak na moje standardy, ale wilgoć jeszcze jest w normie. Najbardziej obawiam się pory deszczowej na początku lipca i późniejszej sauny ( ͡° ʖ̯ ͡°)