Wpis z mikrobloga

Zacząłem robić własne liquidy z baz optimum w edymie i mam wrażenie, że są strasznie słabe. Wcześniej paliłem ekingowskie 3mg i 6mg jak nie było 3 - 6 to było trochę za dużo, 3 to optymalnie. Kupiłem bazę 6mg i moim zdaniem w ogóle nie ma w niej nikotyny. Odpaliłem kilka buteleczek - nic nie wyczuwam, ani drapania w gardle, ani skutków nikotyny. Przez to palę jak smok, a istick30W najpojemniejszy to nie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy 6mg w bazie optimum z edymu i 6mg w gotowym liqudzie z ekinga to różne 6mg? Powinienem kupować bazy np. 18?
#epapieros
  • 9
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: Dla mnie baza optimum też jest za delikatna, głównie brakuje mi drapania w gardle, dlatego kupiłem glikol 12mg nikotyny, glicerynę, do tego optimum 6 i 0, i z tego wszystkiego naraz można ukręcić coś w sam raz.
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: to te same 6 mg tylko w optimum już słyszałem o takich przypadkach że baza jest za mocna albo za słaba, być może źle ometkowali butelki albo coś spróbuj następna bazę
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: Raz mi się zdarzyło to kupić i już nigdy więcej. Słaba moc i przenoszenie smaku (jak mi się zachciało truskawki to oprócz zerowego smaku, dym śmierdział wczorajszym penizem). Jak dla mnie, najlepsze combo to Glikol, gliceryna i baza 36mg hansena. Trzeba tylko uważać z nikotyną w bazie - rękawiczki lateksowe i ostrożność idą w parze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oszczer: no właśnie 3 butelki mi poszły już, bo narobiłem liqidów na zapas. Spróbuję zaraz z innej buteleczki.
Swoją drogą - nic się nie stanie jak zaleję samą bazą bez aromatu i spróbuję ją palić?
@SmileyRipper: nie brzmi to zbyt wygodnie, ale jak nie będzie wyjścia by brać gotowce, to trzeba będzie spróbować. Niestety "gracja" to nie jest moje drugie imię, musiałbym kupić cały kombinezon ochronny chyba. :D
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: Słuszne spostrzeżenia na trawniku wałkowane nie raz. Kupiłem od nich 12 - moc jak 18 albo i lepiej. Rozcieńczyłem 50/50 z 0 od nich - jest ok :D Także podsumowując - zależy jak trafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: hmm przerabiałem kilka power smoke i właśnie teraz palę 6 vpg plus tą samą co w linku - złego słowa nie powiem. Imo najlepsze bazy w e-dymie :P ale patrząc na optimum - dokładnie wszystko jest możliwe, że trafiłeś na oba zera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ps. Właśnie sprawdziłem etykiety VPG Plus 43%PG 48%VG 5% woda demineralizowana 3% etylomlthol. Optimum - 40% PG - 60% VG
  • Odpowiedz
@pcmasterrace: @pcmasterrace: hmm przerabiałem kilka power smoke i właśnie teraz palę 6 vpg plus tą samą co w linku - złego słowa nie powiem. Imo najlepsze bazy w e-dymie :P ale patrząc na optimum - dokładnie wszystko jest możliwe, że trafiłeś na oba zera w przypadku inawery ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ps. Właśnie sprawdziłem etykiety VPG Plus 43%PG 48%VG 5% woda demineralizowana 3% etylomlthol. Optimum -
  • Odpowiedz