Wpis z mikrobloga

#prosba do kogoś kto ma dostęp do biblioteki uniwersyteckiej w #poznan. Potrzebuję książki( Die Glasarmringe und Ringperlen der Mittel- und Spätlaténezeit auf dem europäischen Festland) której jedyny egzemplarz jest dostępny w Poznaniu. Jesli ktos bedzie w stanie zrobic zdjecia 300 stronom oczywiscie nie za darmo to bede wdzieczny. #czekam
  • 19
@jestemRrrrroman: Fotki spoko tylko chce byc w stanie cos z nich wyczytac bo dokladam drugie tyle i mam ta ksiazke + zwiedzanie poznania. Skanerem zmeczysz jak Ci sie chce ale jak zalatwisz mi czytelny odbior to biore. Teraz jest likend wiec kase wysylam w poniedzialek rano. Robisz mnie w #!$%@? to nigdy wiecej Ci sie nie dźwignie! Odzywam sie jutro na prywatnych. Co sadzisz?
@jestemRrrrroman: No to jesteśmy ustawieni na dogrywanie akcji przez prywatne macieje do jutra do slonca w pionie jak mowisz. Nie interesuje mnie hd w 3d licze na to co robia studenci z wiekszoscia ksiazek w bibliotece. Ten ktory jest zarejestrowany powinien wiedziec, nie potrzebny Ci skaner wystarczy cyfrowy aparat. #!$%@? sie nie bawie juz mnie to nie interesuje. Do napisania.