Wpis z mikrobloga

@farmerjanek: moderacja serio nie ma wpływu na to, czy dane znalezisko ludzie zakopią, czy nie. Niby jak? Jeśli uważasz, że zakopujący manipulują to zgłoś to z jakimis dowodami (typu inne znaleziska tego typu zakopane przez te same osoby)
@farmerjanek: to jak nie jest jedyny, to zgłoś to, zamiast lamentować. Serio nie wiem jakim cudem moderacja może mieć wpływ na to, że ludzie zakopują znalezisko, bo im się nie podoba xD trochę logiki Ci nie zaszkodzi
@farmerjanek: jak pisałam, jeśli podobne znaleziska są zakopywane przez te same osoby, to napisz przykładowo na kontakt z tymi znaleziskami. Zorganizowane zakopywanie treści w celach manipulacyjnych już niejednokrotnie było karane. Wystarczy spojrzeć na aferę banhammera, gdzie mnóstwo osób zostało zbanowanych za manipulacje. Moderacja nie jest taka zła, tylko przy dużej ilości różnych zgłoszeń nie mają tyle czasu na sprawdzenie takich manipulacji. Wystarczy dać im dobre dowody :v
@farmerjanek: nie, bo to tylko jedno znalezisko. Też mi kiedyś zakopano jakieś w ciągu godziny (była podobny stosunek wykopów do zakopów), ale doszłam do wniosku, że ludziom się po prostu nie podoba. Jak zobaczysz że dana grupa osob zakopuje więcej niż jedno znalezisko w podobnym stylu to wtedy dopiero można mówić o dowodzie.

@PranieMuzgu: ze swojego konta mają takie samo prawo jak każdy inny użytkownik. Jako moderatorzy mogą jedynie wyrzucić