Wpis z mikrobloga

@szymekk: prowizaj 0,19 zł za doładowanie 10 zł - też kartą płacę

Edit: Nie dopisałam wcześniej. Płaciłam bezpośrednio z karty długi czas- w ten sposób nie ma opłat. Jednak pewnego dnia SkyCash miał jakąś awarię i przy płaceniu kartą występował błąd. Dlatego awaryjnie zawsze mam dyszkę na SkyCashu w razie przygód.
@szymekk: Podpiąłem kartę, podałem cvv, zweryfikowało kartę ale nie ściąga automatycznie środków z karty przy próbie płatności. Trzeba najpierw załadować konto skycash i dopiero wtedy można opłacać np parking?
@yagoodtp: bilety można kupować ściągając z karty, parkingu nie, bo podobno w trakcie kupna nie wiadomo jaka będzie stawka końcowa. Trzeba doładować konto, i bezpłatnym sposobem jest zwykły przelw, od niego nie ma prowizji tylko idzie pare godzin. Na szybe naklejasz naklejke ktora dostaniesz w zarządzie dróg miejskich twojego miasta, lub zwykła kartka z odręcznym napisem PARKUJĘ ZE SKYCASH

a w ogóle to #!$%@? odradzam #!$%@? skycasha bo reklamacje to katorga,
Pro tip. Jak masz hasło dłuższe niż 12 znaków to nie zalogujesz się nim do serwisu webowego. Trzeba wpisać max 12 znaków czyli niepełne hasło i wtedy działa. Niezłe gunwo.