Wpis z mikrobloga

Nie zdazylam dac zdjecia ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda, ze nie ma szansy zrobic zdjecia dzisiaj (dzien roboczy, w przeciwienstwie do niedzieli) bo napracowalam sie z paczka motzno i potrzebowalam jedynie jednej rzeczy zeby wypalilo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A paczke mojej parze i tak wysle jesli bedzie chciala ʘʘ

#wykopoczta
  • 14
@Rozamunda: A ja ci nie wierzę, pewnie tak jak ja robiłaś paczkę w ostatniej chwili i dopiero wczoraj latałaś po sklepie ;p ale żeby pomimo tylu przypomnień nie wgrać zdjęcia to trzeba nie mieć godności człowieka
@Wredna_pomarancza: to byla glowna rzecz z paczki - zaprojektowalam caly prezent na komputerze i potrzebowalam go wydrukowac na jakims lepszym papierze niz papier z drukarki :( oprocz tego mialam wlasciwie same slodycze wiec nie liczylam na to, ze paczka przejdzie :(
@kuki_1988: pisalam wczoraj ale dostalam tylko typowa odpowiedz :( spoko, zasady to zasady, rozumiem je, cala wina lezy po mojej stronie. Ale jakby byla jeszcze szansa na to, zebym mogla wyslac paczke to byloby swietnie - moglabym kogos uszczesliwic swoja paczka :) a naprawde wlozylam w nia wiele serca (i wiele kilometrow ktore musialam przejsc pieszo zeby wszystko bylo na tip-top :) ).
no właśnie, zabawę, a wiele osób wykazuje swoją obecną postawą brak życia poza mirko


@D3lt4: jak nie ma się czasu by zrobić paczkę to po co się zapisywać? Terminy były znane i tak ktoś może poczuć się niefajnie, bo sporo ludzi włożyło trochę serca i zrobiło dla takiego gamonia paczkę, często mocno spersonalizowaną pod opis (jeden mirek skarżył się np że na prezencie jest nick niedoszłego adresata) i teraz albo paczkę
@D3lt4: tak, można było i z 20 osób z tej możliwości skorzystało. Zostało wypisani z zabawy, nikomu jej nie popsuli i nie trafili na listę hańby.