Wpis z mikrobloga

Hej mirki, będzie trochę #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Otóż mój przyjaciel, ma pojutrze 18-stkę, jako, że z nim najwięcej gadałem o fantastyce w dzieciństwie, to postanowiłem mu zrobić mały prezent związany właśnie z #fantastyka. Jestem podczas pisania książki #fantasy, kto wie, może uda mi się ją kiedyś wydać. Ale już dawno temu wpadłem na pomysł, że kupię mu kilka piw i dorobię do nich etykiety. Efekt macie poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmieszną rzeczą jest fakt, że chyba, przez 3 lata na urodziny, dostawał ode mnie kubki związane z filmami, grami, itd. Rok temu, dostał coś innego niż kubek. Powiedział wtedy w żarcie, że się zawiódł. Dlatego podstawą prezentu jest taki oto kufel.

Co sądzicie mirki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie mu się podobać?

Osobne zdjęcia w lepszej jakości - http://imgur.com/a/UTMrN

#piwo #zrobtosam #coolstory #truestory
SamChilders - Hej mirki, będzie trochę #chwalesie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Otóż mój przyjaciel...

źródło: comment_VVKGSzu6hC58q4sZ6t3NZcj2qyemL8Ch.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@innigri: Nie, w Łodzi, chyba, że pytasz o kufel, to zamawiałem przez internet. Palamirski Lager to Ciechan Lagerowe, Acvardyjskie Ciemne, to Warka Strong, a Osgramorskie Miodowe, to Perła Miodowa :P Etykiety sam robiłem.
  • Odpowiedz
@SamChilders: Ja w temacie pisania książki: Stephen King w którymś ze zbiorów opowiadań w przedmowie napisał, że często spotyka na odczytach i innych eventach z ludźmi, którzy wyznają mu "konspiracyjnie" - "zawsze chciałem pisać".
King na to "no to pisz"
Obojętnie czy wydasz, czy nie - napisz tę książkę..
Ja też chcę pisać :) I napiszę
  • Odpowiedz