Wpis z mikrobloga

#rozdajo

A teraz, gdy mam waszą uwagę, przejdę do rzeczy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Za 9 dni jestem umówiony na zabieg usunięcia nerki u dr @sorek, dlatego piszcie w komentarzach wszystko co wam przyjdzie do głowy nt. życia w #uk. Każdy tip, porada, ciekawostka się przyda. Opisujcie wasze pierwsze dni na #emigracja, z czym mieliście problemy, jak je rozwiązaliście.

Zasady rozdajo:
1. Rozdajo kończy się 48h od opublikowania tego posta.
2a. Autor komentarza o największej liczbie plusów wybiera 3 klucze Humble Bundle spośród wszystkich 12.
2b. Autor komentarza o drugiej największej liczbie plusów wybiera 3 klucze Humble Bundle spośród pozostałych 9.
2c. Autor komentarza o trzeciej największej liczbie plusów wybiera 3 klucze Humble Bundle spośród pozostałych 6.
3. Losowy plusujący otrzymuje pozostałe 3 klucze.
4. Zielonki też biorą udział.
5. Autorzy najprzydatniejszych / najciekawszych komentarzy otrzymają gifty steam. Kryterium to moja subiektywna opinia.
6. Nagrody z pkt 2 i 5 kumulują się. Jeśli komentarz dostanie najwięcej plusów i jednocześnie uznam go za najprzydatniejszy to autor dostaje 4 gry.

Po zakończeniu rozdajo wymienię wszystkich wygranych w komentarzu i wyślę PW do każdego. Przyznawanie nagród może trochę potrwać, bo muszę pytać was jakie tytuły wybieracie, więc zwycięzców proszę o cierpliwość. Nagrody postaram się przesłać jak najszybciej. Jeśli wątpicie w prawdziwość rozdajo, to prześledźcie moje starsze posty. Kilka osób może za mnie poświadczyć :)

Klucze z Humble Bundle:
01. [Steam] Duet
02. [Steam] FORCED
03. [Steam] Antichamber
04. [Steam] Magicka + 2 DLC
05. [Origin] Dead Space
06. [Origin] Dead Space 3
07. [Origin] Burnout Paradise: The Ultimate Box
08. [Origin] Medal of Honor
09. [Origin] Mirror's Edge
10. [Origin] The Sims 3 + High End Loft Stuff + Late Night + Date Night
11. [Origin] Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising
12. [Origin] Populous

Gry kupione na różnych #steam sales w postaci giftów:
01. Grand Theft Auto Collection (GTA III, VC, SA, IV + oba DLC, nie zawiera piątki)
02. Fallout Classic Collection (Fallout 1, 2, Tactics)
03. Mass Effect
04. The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
05. Red Faction Guerrilla Steam Edition
Nobody - #rozdajo

A teraz, gdy mam waszą uwagę, przejdę do rzeczy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

...

źródło: comment_MgsYRhSIbTfKQOVuouowRjPJvPD4XsIx.jpg

Pobierz
  • 59
Pierwsze od czego zacznij przyjazd do uk, o ile jest on w celach zarobkowych, zadzwoń na infolinię i umów się na spotkanie w sprawie NIN - National Insurance Number, bez tego dłużej niż 3 miesiące nie popracujesz, zaś większość pracodawców już na rozmowie o pracę pyta czy posiada się ten numerek. Kolejna sprawa - kupienie karty z numerem angielskim - osobiście polecam 3 (Three), doładowanie za 20F i wykupienie nieograniczonego internetu. Przynajmniej
Pamiętaj, że tam jeżdżo po lewej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzenia w sumie też się to tyczy, ruchomych schodów itp. Pamiętaj o tym to nie będziesz wpadał na ludzi xD
Chociaż sam mistrzem za kółkiem nie jestem, to moim zdaniem w ogóle ludzie tam dosyć lekkomyślnie prowadzą. Dobry pro-tip to londyńskie metro - warto korzystać.
Jeszcze jedna wkurzająca rzecz jest taka, że w umywalkach i wannach w
Jeszcze może dopiszę to, co przyszło mi na myśl po krótkim zastanowieniu się - pamiętaj aby wziąć z Polski dwie-trzy przejściówki ang-pol, bo sądzę, że weźmiesz ze sobą jakieś sprzęty z europejskim wtykiem, np lapka, czy ładowarkę do tel. Super opcją w UK jest fakt, że dostajesz tygodniówki, a nie pensje miesięczne, warto wiedzieć. Mięso najlepiej kupować w sklepach typowo mięsnych w dużych paczkach, np paczka 1,5 kg piersi kurczaka za 10F
1. W UK nie pracuj u polskich bossów. Osobiście polecam rodowitych anglików. Według mnie uczciwi ludzie.
2. Z drugiej strony nie polecam angielskiego żarcia (blee). W Londynie zjesz smacznie i niedrogo w polskim barze mlecznym "MIŚ" - 178 Mitcham Rd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nobody: nie mów Anglikom, że mają #!$%@?ą pogodę, plaże i kuchnie, że Polacy rozgryźli Enigmę i że podczas Bitwy o Anglię pokazaliśmy im jak się strzela do BF-109. Mów, że wszystko mają 'great' i są 'the best' ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nobody: jak ktoś ci powie, że koniecznie musisz kiedyś przyjść do niego na herbatę to nie oczekuj zaproszenia, po prostu jest miły. A jak już cię zaprosi to nie będzie żadnej herbaty tylko obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chleb i szynki kupuj najlepiej w polskim sklepie bo te z marketów smakują jak papier.
@Nobody: zastanawiałem się co napisać żeby wygrać: czy poprosić żeby Mirki zaplusowały, czy wręcz przeciwnie i napisać że się nie chce nagrody i wtedy będą plusować "na złość". Być może warto by było napisać coś głupiego typu: rucham sra jak psa albo wstawić śmiesznego pieseła czy też jakiś wykopowy żarcik. Może wrzucić jakąś pastę albo kosmonatę. I tak myślałem i myślałem i...