Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej kupić Redmi Note 3 Pro 3/32 złoty? Chciałem kupić w spemall ale widzę, że nagle podrosła cena złotego do 242 $ i trochę drogo to wychodzi + jak jest po takiej cenie to nie wiem czy go mają na stanie. Gdzie warto jeszcze kupować? I jak najlepiej za to zapłacić przy okazji wydając jak najmniej na przewalutowanie, będzie to moja pierwsza przesyłka z chin.
#xiaomi #spemall #zakupyzchin
  • 28
  • Odpowiedz
@Andczej: Z tego co właśnie widzę, paypal można doładować tylko w złotówkach więc w jaki sposób mam zaoszczędzić na przewalutowaniu w aliorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)? I gdzie tam przy zamówieniu jest opcja ubezpieczenia od vat i jak działa

Wybaczcie za być może tak banalne pytania ale jestem w tym temacie zielony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
w jaki sposób mam zaoszczędzić na przewalutowaniu w aliorze


@czup: w taki że wymienisz PLN na USD i zapłacisz KARTĄ co wyjdzie najlepiej w USD przez PayPal

PayPal to dodatkowa ochrona i możliwy darmowy zwrot do Chin gdyby coś nie wyszło.

Add Import Duty Insurance: $13.00 Info


to musisz dodać
  • Odpowiedz
@Andczej: Dzięki za chęć pomocy. Ostatecznie chyba kupie tutaj:
https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/312-note-3-pro-332.html?search_query=redmi+note+3+pro&results=9
Ponieważ będzie łatwiejszy kontakt w sprawie gwarancji do tego zamówię za pobraniem i nie będę musiał się bawić w przewalutowania i zakładania kont. Cenowo wychodzi podobnie do ibuygou, jedyny minus, że xfs dopiero czeka na dostawę note 3 pro ale już teraz zakupię, żeby być pierwszym w kolejce jak dojdą ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz