Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej kupić Redmi Note 3 Pro 3/32 złoty? Chciałem kupić w spemall ale widzę, że nagle podrosła cena złotego do 242 $ i trochę drogo to wychodzi + jak jest po takiej cenie to nie wiem czy go mają na stanie. Gdzie warto jeszcze kupować? I jak najlepiej za to zapłacić przy okazji wydając jak najmniej na przewalutowanie, będzie to moja pierwsza przesyłka z chin.
#xiaomi #spemall #zakupyzchin
  • 28
I jak najlepiej za to zapłacić przy okazji wydając jak najmniej na przewalutowanie, będzie to moja pierwsza przesyłka z chin.


@czup: założyć darmowe konto z darmową kartą (jeśli w pierwsze pół roku zrobisz jedną płatność kartą) na kantoraliorbank. Jak coś pisz PW po więcej info
@czup: Ale dlaczego nie chcesz płacić kartą, to lepsza opcja i do tego bezpieczniejsza.

Konto możesz zamknąć, konto jest darmowe. Ale polecam płacić kartą i jeśli się da to połączyć ja z PayPalem (dodatkowa ochrona)
@Andczej: To na spemall wychodzi 254$ biorąc przesyłkę przez Francje z tym, że gwarancja rok. Muszę założyć konto paypal bo do starego nie mam dostępu i problem jest z dublującymi się danymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@czup: jeśli płacisz przez paypal nie bierz tego:

Insurance: $2.00 If parcel is lost then you are entitled to a full refund.(shipping charges is excluded)


dodaj coupon DANIELNOTE3 i wychodzi 270$

I jeśli możesz to płać przez Paypal