Wpis z mikrobloga

Tak mi się przypomniało z tymi wszystkimi zamachami. Było to w wakacje ubiegłego roku. Mój kolega ma fizjonomię araba, no po prostu. Ciemna karnacja twarzy, czarny, gęsty zarost, ciemne oczy i w ogóle twarz jest ciapata. Ale jest Polakiem. Po prostu w jego rodzinie jest gen ciapactwa, który się uaktywnia w różnych osobach. Jego dziadek też miał z tego powodu przerąbane. Ale ad rem. Jako że był nad morzem, poszedł sobie do jakiejś tam disco-mordowni, gdzie Sebixów co nie miara. Poszedł się wylać kulturalne, zapina rozporek, a tam kilku Sebów stoi i mówi: no #!$%@? ty #!$%@? arabska cioto , #!$%@? tam gdzie twoje miejsce! I go zaczęli bić, wręcz linczować, kopali po głowie, jak leci. Dopiero po jakimś czasie, jak się ludzie skapnęli, że kogoś biją i zawołali bramkarzy, to Sebixy #!$%@?ły. Kolega mocno oberwał, sprawdzili dowód, wypisz wymaluj Polak. Polskie nazwisko i imię... I trochę w sumie smutłam, że taka nienawiść aż tak się rozprzestrzeniła, że nawet swojego biją, bo wygląda jak ciapak... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#truestory #imigranci #heheszki #takaprawda
  • 4