Wpis z mikrobloga

Sobota całkiem owocna. Pierwszy w życiu #osx zainstalowany na blaszaku i mam w pełni działającego #hackintosh!
i7-4770 daje radę. Cały proces właściwie krok po kroku z tego opisu: http://9to5mac.com/2016/03/15/building-an-affordable-hackintosh-guide-tutorial/, jedynie nie mam dedykowanej karty graficznej więc nie instalowałem dodatkowych sterowników. Działa wszystko, z wyjątkiem WIFI, bo włożona karta TPLink nie ma wsparcia dla OS X. Za to Ethernet śmiga już bezproblemowo. Wyniki z Geekbencha w komentarzach. Sam procesor wypada lepiej niż najbardziej dopasiony model MacBooka Pro 15", pomiędzy najbardziej dopasionym obecnym iMakiem i modelem wcześniejszym. Do mirko wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
K69amil - Sobota całkiem owocna. Pierwszy w życiu #osx zainstalowany na blaszaku i ma...

źródło: comment_cm5a2dPg0hBTltxU1TiwvrMeOCLM4wXb.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: cumplu ja rozumiem ze na hamak pisza tak a nie inaczej o tonym ale zamiast kierowac sie ich opinia posluchaj ludzi ktorzy uzyli jego narzedzi albo chociaz sam sprobuj i wtedy wyrob sobie zdanie na ten temat zamiast bezpodstawinie nazywac to gownem. Serio. Mnie wszystko dziala (a wlasciwie dzialalo do czasu zmiany karty z nv na amd bo nie mam czasu siasc i tego poprawic) zarowno turbo jak i usypianie/wybudzanie,
  • Odpowiedz
@dob3k: ale ja sie nie kieruje opinia innych ludzi, tylko moja opinia, w tym tagu to podejrzewam mam najwieksza wiedze na temat stawiania hacka, co za tym idzie podstawilem chyba najwiecej maszyn na tym systemie

zaufaj, jakosc jego rozwiazan jest zenujaca, poki dziala to super extra, ale jak ci nagle cos sie wysypie to nie ma #!$%@?, nie dojdziesz do tego co i dlaczego taki burdel tam panuje
  • Odpowiedz
@dob3k: jak mialem c2d kompa, za duzo smieci bylo w systemie, cokolwiek by mi sie wysypalo to za #!$%@? nie doszedlbym dlaczego nie dziala, a tak stawiasz czysty system, dogrywasz kexty, ustawiasz se samodzielnie wszystko i smiga ci, na hamacu juz nawet masz gotowe dzialajace konfiguracje i konfingi uzytkownikow pod to
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: ej sorry ale daj jakies konkrety.
Ja Ci pisalem nie tak dawno jak postawilem ze wszystko hula. Tu @K69amil tez postawil i tez mu bezproblemowo wszystko hula. Tysiace osob zaczynaja zabawe z hackiem i tez nie maja problemow wiekszych z szeroko rozumianym "burdelem i gownem". Nie maja nadmiaru kexow poinstalowanych, tylko to co sobie sami wybrali. Naprawde chcialbym wiedziec gdzie, w ktorym miejscu i z czym Ty miales problem
  • Odpowiedz
@dob3k: no wlasnie nie wszystko mu dziala, on nawet nie jest w stanie sprawdzic czy mu dobrze stany turbo chodza, i ogolnie glupie zarzadzanie energia ( ͡° ͜ʖ ͡°) z a duzo smieci mialem od tonego na tym c2d, wiec nigdy wiecej, tylko czysty retail i recznie dograne kexty i drobne ustawienia, polecam taki styl zycia, a nie rozwiazania od zlodzieja tonego ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: do zarzadzania energia i usypiania/wybudzania jest dostepny skrypt na forum tonego. Zeby bylo zabawniej jest on kopiowany przez hamak i inne strony i fora makowe. "duzo smieci od tonego" jest dla mnie zbyt ogolnikowe cumplu. U niego tez jest czysty retail i kexty samodzielnie przez Ciebie wybrane. Nie widze roznicy poza wieksza wygoda dla osob mniej zaawansowanych przy rozwiazaniach tonego.
Sam siedze na prawilnych macbookach od lat i zapewniam Cie
  • Odpowiedz
To skrypt jest do terminala. Wroce z pracy to poszukam jak nie zapomne. Nikt nie bierze kasy za to. Chodzi mi o sama hipokryzje ze psy na nim wieszaja a kopiuja od niego z forum
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: za to jak Ty znajdziesz wolna chwile to sprobuj postawic maka przy pomocy jego narzedzi (jak chcesz to Ci podesle je na maila). Tylko sprobuj podejsc do tego bez uprzedzen ok? Tak dla sportu. Po tym nadal mozesz uzywac czego chcesz ale ocen na chlodno.
  • Odpowiedz