Wpis z mikrobloga

Po ponad miesiącu dotarł wreszcie #xiaomi #powerbank 10000 mAh z #gearbest wraz ze sławną lampką Xiaomi LED. Szło długo, bo wysłane kiepską pocztą szwedzką, ale doszło. Przesyłka niepolecona, a listonosz zamiast zostawić awizo, to wrzucił ją za ogrodzenie. Na nieszczęście nikt nie ukradł, ani deszcz nie padał do momentu, aż wróciłem z pracy i ją zabrałem do domu.

Sprawdziłem kod powerbanku na stronie Xiaomi i jest legitny. Lampka jak lampka, świeci bardzo dobrze.

Całość wyszła mnie $6,25, czyli niecałe 25 zł. Całkiem dobry #cebuladeals biorąc pod uwagę standardową cenę tego cacka, a do tego jeszcze lampka gratis. Zamówione wg sposobu opisanego tutaj. Normalnie pewnie czekałbym jeszcze na zwrot z Giving Assistant, ale że mi go nie naliczyło poprawnie, to napisałem do supportu, ręcznie mi go dodali i wypłacili po kilku dniach (łącznie zwrotu było $6,78 wraz z bonusem powitalnym).

#itemyzchin
eshabe - Po ponad miesiącu dotarł wreszcie #xiaomi #powerbank 10000 mAh z #gearbest w...

źródło: comment_oQysFRvV68HRJsTzMB4QKh70FtxoRXXk.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@sylwek2k: Napisałem w jaki sposób to zrobiłem. Jeżeli bonus wykorzystałeś na coś innego, to jasne chyba, że nie dasz rady w ten sam sposób. No chyba, że poprosisz kogoś z bliskich o założenie tam konta i zamówienie dla Ciebie.
  • Odpowiedz
Jeżeli bonus wykorzystałeś na coś innego, to jasne chyba, że nie dasz rady w ten sam sposób.


@eshabe:

Czyli:
a) i tak musze zaplacic pelna kwote
b) musze poczekac ponad 60 dni na zwrot czesci kasy, co wiecej, musze miec ponad 5$ zeby cokolwiek wyplacic
c) zeby to mialo jakikolwiek sens, nigdy wczesniej nie powiniem zakladac konta na GA,,

No fajnie...

ale refem pospamowac to moze polowa wypoku :D
  • Odpowiedz
@sylwek2k: No i? Gdzieś stwierdziłem, że jest inaczej? Zamówiłem w podany sposób, dostałem i powerbanka i zwrot za niego (po 2 tygodniach) i się chwalę, bo dużo osób ostatnio pytało, czy powerbank już dotarł.
  • Odpowiedz
@eshabe: żeby wypłacić hajs z givingassistant trzeba mieć przynajmniej $5 LICZĄC bonus powitalny czy OPRÓCZ bonusu powitalnego?
  • Odpowiedz
To miał ukraść czy nie...


@Infrass: Miałem na myśli chyba nieszczęście potencjalnego złodzieja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żeby wypłacić hajs z givingassistant trzeba mieć przynajmniej $5 LICZĄC bonus powitalny czy OPRÓCZ bonusu powitalnego?


@smyl: Licząc bonus powitalny, ale trzeba mieć nie $5, ale powyżej $5, aby wypłacić. Czyli w sumie możesz założyć konto z refa, dostać $5 bonusu i kupić cokolwiek, aby dostać chociaż 1 centa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maxomalny: Już nie pierwszy też mam tak z nierejestrowanymi przesłkami z Chin. Kilka razy nawet nie wrzucił za ogrodzenie tylko wsadził pomiędzy przęsła ogrodzenia, tak że było to dostanę na wyciągnięcie ręki z chodnika. Trzeba będzie chyba w końcu iść na pocztę i złożyć skargę...
  • Odpowiedz