Wpis z mikrobloga

Mireczki #gorzkiezale trochę - jak to jest, że bez problemu wyrywam dupeczki i idę z nimi do łoża, dzielę z nimi intymne chwile, spotykam się, ale jakoś tego uczucia brak, nie ma tych motyli w brzuchu - fajne z nich dziewczyny, porozmawiają ze mną, zrobią w łózku dla mnie fajne rzeczy, ale nie ma tego "#!$%@?ęcia", którego usilnie szukam i pragnę.

Z kolei jest dupeczka, co mi się mocno spodobała i mi się dobrze z nią rozmawia, i jest potencjał na te "motyle w brzuchu", ale mój mózg już ją zakodował, jako kogoś mocno wyidealizowanego i nie mam w sobie tego luzu, jak w rozmowach z innymi dupeczkami i podświadomie pewnie to się #!$%@?, zanim się na dobre zacznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Miałem dziewczyny, miałem relacje fuck-friends i powinienem mieć tego typu etapy i rozkminy zawsze za sobą, ale zawsze się znajdzie jakaś panna, co mnie sobą zauroczy i na 90% ja to #!$%@?. :<

#rozowepaski #wyrywajzloginem #jakzyc #niebieskiepaski
  • 13
@Warszawiak_01: to zupełnie normalne, że nie jesteś do końca wyluzowany i pojawia się delikatny stres, ponieważ w jakiś sposób na ciebie działa. a już szczególnie na poczatku, gdzie chcesz się pokazać z jak najlepszej strony, wazysz słowa, chcesz żeby reakcje jej były pozytywne. i tego nie przeskoczysz, więc nawet się nie staraj na siłę być innym, niż w tym momencie jesteś, bo jeszcze bardziej nienaturalnie to wyjdzie. z czasem, im więcej
@sidhellfire: Zawsze mnie bawi, gdy ludzie na wypoku snują głębokie psychoanalizy osoby na podstawie jednego wpisu - mam dystans do wykopu, głównie tu wchodzę pośmieszkować, więc moje wpisy/komentarze też są w luźnym tonie. Nie znasz mnie, więc nie masz pojęcia, czy jestem romantykiem, czy burakiem.

@B_P_R_D: Byłoby to dla mnie coś nowego. :)
@Warszawiak_01: Ale to nie jest żadna głęboka analiza. Po prostu gadasz jak jakiś prostak, nawet biorąc poprawkę na dystans w twoim zachowaniu widać na pierwszy rzut oka - maczasz próbnikiem w każdej pierwszej lepszej misce olejowej. To raczej nie najlepiej świadczy o Twojej pewności siebie.

Paraliżuje Cię strach, gdy pojawi się jakaś sensowna. Tu nie ma co rozważać. Minie trochę czasu aż trafisz na taką, która pasuje do Ciebie. Uważasz się