Wpis z mikrobloga

#bgegghunt #banggood

Witajcie Mirki w ostatnim dniu akcji. Dziś MEGA PETARDA. Automat ma 850 jajek więc będzie trochę trwało dodawanie ale uważam, że warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do automatu: kruprz.wordpress.com

LISTA MIRKA 2 - tworzona przez Mirków:
- dodawanie produktu do listy: dodaj do lista mirka 2
- sprawdzanie listy Mirka: sprawdź lita mirka 2

LISTA MIRKA - zbiór rzeczy kupionych na #banggood, specjalnie jeśli zadajesz sobie pytanie "co by tu jeszcze kupić?".

WAŻNE - chodzi o loterię, którą organizuję.
W regulaminie napisałem, że zrobię losowanie przez google docs ale okazuje się, że nie będę w stanie zrobić tego tam tak aby każdy widział ten sam wynik. Dlatego użyję random.org a żeby Mirki widziały, że nie oszukuję to odpalę webinarium. Dziś na tagu postaram się dać link do rejestracji żeby popatrzeć co ja tam losuję.

W poniedziałek rano udostępnię listę zamówień które się zakwalifikowały a które nie (jak się uda to opisze każde dlaczego).
Chcecie listę rzeczy których Banggood nie ma na magazynie? Bo kilka zamówień które stoją bo czekają na dostawę a wy tego nie widzicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LINK DO REGULAMINU
W regulaminie także dostępne nagrody.

SPAM LISTA do wołania przy wynikach loterii.

FORMULARZ GOOGLE do wstępnej weryfikacji jeśli nie będzie was w dniu losowania przy kompie.

Znalazłeś się tu przez przypadek bo było gdziekolwiek indziej niż na tagach?
Zanim zadasz pytanie, co to, po co itd to zajrzyj tu: Forum Banggood
Potem tu: kruprz.wordpress.com
a potem tu: kruprz.wordpress.com
i ostatecznie tu: kruprz.wordpress.com
Oszczędzi to mi i wszystkim czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) w wyjaśnianiu kolejny raz tego samego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Linki bezpośrednie: brak - już i tak chyba z nich nikt nie korzysta, ostatniego dnia nie chce mi się ich dawać :-)
  • 142
  • Odpowiedz
  • 0
@kruprz: Testowales moze jak zachowuje sie przegladarka podczas dodwania na automacie do losowania? Cos czuje, ze lagi niezle beda
  • Odpowiedz