Wpis z mikrobloga

@nototakczynie: Moze jestes jedna z tych co bezwysilkowo wskakuja w bikini 3miesiace po porodzie? Moja matka i babcia tak mialy. Szok. A ja nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niektorzy musza wlozyc duuuzo pracy w powrot do sylwetki...
  • Odpowiedz
@nototakczynie: Ja w ciąży mało przytyłam, miałam to szczęście, że praktycznie od razu wróciłam do swojej normalnej wagi. Spokojnie, wrócisz do formy, przy dziecku jest sporo ruchu, trochę poćwiczysz i będzie ok. :)
  • Odpowiedz
@nototakczynie: Ja zawsze mało ważyłam, teraz 43 kg aktualnie. U mnie też brzuszek widać było późno. :) No i ogółem pamiętaj, że karmienie piersią pomaga zrzucić kilogramy. Będzie okey, dla swojego niebieskiego z pewnością nadal jesteś atrakcyjna. Po porodzie co prawda może Ci się wydawać brzuchol dziwny (ja miałam wrażenie, jakbym miała lej po bombie), ale to minie.
  • Odpowiedz
@nototakczynie: Jak Cię kocha, to będziesz atrakcyjna. Nie jest z Tobą przecież tylko dla płaskiego brzucha. Ale rozumiem, że masz obawy. Znam kobietę, która zaszła w ciążę po trzydziestce, przytyła dużo i teraz ma lepszą sylwetkę niż przed ciążą. Da się. :)
  • Odpowiedz
@nototakczynie: ja w ciąży przytyłam 14 kg, teraz - 6 miesięcy po - ważę 6 kilo mniej, niż przed ciążą. Karmienie + dieta eliminacyjna przez małego alergika. Do ćwiczeń dopiero teraz się zabrałam(po cesarce nie można niestety za szybko). Ogólnie jest spoko, tylko skóra na brzuchu trochę bardziej wiotka. Fakt faktem, że większość chyba zależy od genów.
  • Odpowiedz