Wpis z mikrobloga

Dobrze Mireczki, słów kilka o zmianach. :-)

1. Na dniach przyda się pare osób, które pomogą mi przetestować aplikację. Prawdopodobnie będzie to końcówka przyszłego tygodnia / następny weekend. Osoby zainteresowane proszę o kontakt via PW - obiecuję, że odezwę się do osób, które napiszą jak już będę mógł Wam betę udostępnić. :-)

2. Wprowadziłem najważniejszą (z mojego punktu widzenia) zmianę - obowiązkowy SSL (w końcu mamy XXI wiek, nie? ;-))


3. Postaram się ograniczyć tzw. "mirkomowę" w serwisach wykopoczty - natomiast nie mogę Wam obiecać, że wszystko będzie napisane super-oficjalnym-i-poprawnym-językiem. :)

4. Jutro lub we wtorek będę miał dla wszystkich uczestników dobre wieści - obwieszczę jak tylko będę miał oficjalne potwierdzenie. :)

Więcej info niebawem.

#wykopoczta
Pobierz
źródło: comment_3XnaMzorMl87xnObZAVNNVSO6sjJHMDK.jpg
  • 13
@Supaplex: prawdę mówiąc:
a. byłbym bardzo ostrożny z takimi rzeczami,
b. nie jestem do końca zwolennikiem takiego rozwiązania,
c. ciężko byłoby się takimi pieniędzmi później dzielić / rozliczać,
d. nie chciałbym by z jakiś powodów były niepotrzebne niesnaski pomiędzy organizatorami

na chwilę obecną widzę dużo więcej minusów niż plusów takiego pomysłu. :C

@GrabkaMan: takie rozwiązanie myślę byłoby już lepsze, ale wciąż mam pewne obawy.
Przykładowo, co w przypadku, gdyby pieniędzy
Generalnie, jako jeden z organizatorów bardzo bym chciał, by Wykopoczta była maksymalnie transparenta i żeby nikt nie miał wątpliwości po co jesteśmy i w jakim celu pracujemy. Wszelakie dotacje wprowadziłyby zamieszanie i (paradoksalnie) więcej pracy dla nas by się później z tych pieniędzy rozliczyć.


@b__g: Cóż, rozumiem, co masz na myśli. Pamiętaj, że kiedyś też byłem po drugiej stronie. :)

Sprawa wygląda tak, że można zrobić licznik datków od mirków. Wtedy
@GrabkaMan: pogadam na ten temat z Szefową (elo @kuki_1988), ale prawdę mówiąc nie wiem czy uda mi się to wprowadzić jeszcze w nadchodzącej edycji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Obgadamy temat i zobaczymy co będzie. Na chwilę obecną klikam przy komentarzu "ulubiony" i może uda się coś zdziałać - jak nie w tej, to może w następnej edycji. : )