Wpis z mikrobloga

#inpost #paczkomaty

Moja paczka nie trafiła do paczkomatu z uwagi na to iż był przepełniony. Zawieźli ją więc do punktu odbioru który znajduje się 15 kilometrów od paczkomatu docelowego. Nie chcę mi się #!$%@?ć półtorej godziny po paczkę, czy mogę to jakoś inaczej rozwiązać? Rzecz jasna napisałem do nich maila że trochę daleko ale już się domyślam że odpowiedź będzie na zasadzie "czo zrobisz".
  • 7
@einz: zadzwoń na infolinie i spytaj się czy mogą go włożyć do innego paczkomatu w okolicy? nigdy nie próbowałem tego ale pamiętam że kiedyś podawało się alternatywne miejsce dostawy (w sensnie inny paczkomat)
albo poczekaj aż zwolni się miejsce i wtedy go włożą
@einz: u mnie raz jak paczkomat był pełny albo uszkodzony to dostałem sms że do godziny 20 będzie kurier przy paczkomacie i mogę u niego odebrać. Okazało się, że faktycznie kurier siedział w aucie przy paczkomacie i wydawał paczki
@spider: @Javkens: @xsiekierax: Paczka doszła tydzień temu i wtedy też się okazało że paczkomat przepełniony. Na infolinii powiedzieli że to jakaś pomyłka i że będzie ponownie umieszczana w paczkomacie. Dzięki za pomoc :D