Wpis z mikrobloga

#!$%@? mircy gdzie ja mam normalne jeansy kupić w miarę modne? Obleciałem w galerii handlowej wszystkie sieciówki i nic nawet na łydke nie chce się wcisnąć a w pasie wiszą jak worek...
#!$%@?...
#mikrokoksy
  • 9
  • Odpowiedz
@sambor2806: nie szukaj w sieciówkach - idź do Lee, Wranglera, i innych ciut droższych a od razy znajdziesz idealny rozmiar na tyłek - sieciówki z reguły robione są w Hiszpani/Portugali - a tam ciut inny typ facetów jest
  • Odpowiedz
@sambor2806: ja kupuje w Outlecie z jeansmi Lee, Wranglera, Mustanga. Tam mają pierdyliard różnych krojów, jeansy tego samego producenta, w tym samym rozmiarze mogą być dopasowane w dupie i na udach, dopasowane na dupie, luźne na udach, z wąskimi nogawkami, szerokimi itd. Warto kupować w sklepie gdzie obsługa potrafi po takim opisie znaleźć Ci odpowiedni model, bez tego poddałbym się i nic bym nie znalazł.
Ostatnio kupiłem takie jak na obrazku
h.....s - @sambor2806: ja kupuje w Outlecie z jeansmi Lee, Wranglera, Mustanga. Tam m...

źródło: comment_8QHe1aIb3Wouia4Rk1tVmBVTNwzW6GHE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sambor2806: przejdź się do Carry ;) Na siebie (194cm, 90kg) szukałem spodni w większości sieciówek(H&M, Diverse, Reserved, Lee, BigStar, NewYorker, House) i dopiero przypadkiem w Carry znalazłem normalną rozmiarówkę ;)
  • Odpowiedz
@sambor2806: Też miałem taki problem. Polecem sklep Levi's, ponieważ mają zwykle dobrą obsługę i dobiorą Ci odpowiedni model do sylwetki. Szersze w udach i węższe w łydkach są modele 522 (cena koło 400zł), a krój całkiem prosty to 501 (często są przecenione na mniej więcej 200zł).
  • Odpowiedz