Wpis z mikrobloga

mrrrr #elektroda #elektrodacontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że Arduino użyłeś w e-papierosie? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz e-papierosa. Może byś lepiej wykorzystał Arduino?"

// http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3177031.html
  • 57
@smutnyrobol: dlatego nigdy nic swojego nie wrzucałem na elektrodę, po zrobieniu czegoś fajnego, z czego jest się dumnym i zostaniu zjechanym przez tych januszy (celowo z małej litery #pdk) można darować sobie jakikolwiek projekt diy.
Elektroda to jest skupienie największych wad polskich forów i polskiej mentalności, co gorsza wśród osób zdolniejszych, które jakiś poziom umysłowy i ludzkiej przyzwoitości powinny posiadać
a rozumiem, że jak ktoś pali zwykłe papierosy (przez kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat) i chce przestać to używa czegoś zastępczego. Ale nie rozumiem małolatów którzy puszczają kłęby "dymu" i cwaniakują, że nie jest to zabronione. I się chwalą jakie "dymki" puszczają. Za dzieciaka brałem "słonego paluszka" i udawałem, że palę. Naśladowałem dorosłych. Ale wtedy jakby mnie dorwali z prawdziwym papierosem to bym przez tydzień nie siadał.


XDDDD