Wpis z mikrobloga

Mircy help ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam #orange LTE Free Net Simo i od chyba dwóch tygodni drastycznie spadła mi prędkość (nie to nie wyczerpanie limitu danych). Modem stoi w miejscu gdzie zawsze wyciągał 350-500kb/s (mierzone NetMeterem), obecnie jak złapie 50kb/s w jakimkolwiek miejscu to jest święto w domu. Połączenie z modemem często jest zrywane całkowicie, albo taka sytuacja, że niby wszystko elegancko połączone, a strony się nie ładują i wywala DNSPROBEFINISHEDNOINTERNET. Ping w grach online to z reguły magiczne 999. Próbowałem zmieniać DNSy, ale gunwo to dało. Jakieś sugestie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#internet #lte #pcmasterrace #pomocy #kiciochpyta
  • 9
@buka44: ja od nich po kablu mam internet i niestety co tydzien musze dzwonic zeby zrobili jakis reset na centralce bo co chwila neta rozlacza. Ale już soon światłowód od innego dostawcy pozbędę się i śmiesznej telewizji i śmiesznego internetu i śmiesznego telefonu który muszę trzymać tylko przez to że tak czy inaczej nalicza opłatę za utrzymanie linii.
@windoo: To zależy od lokalizacji ja np. na lte play mam średnio 25ms mniej niż na neostradzie i o wiele przyjemniej gra się online. Zwłaszcza w cs:go gdzie przy zagranicznych serwerach neostrada to jeden wielki żart.
@windoo: To zależy od lokalizacji ja np. na lte play mam średnio 25ms mniej niż na neostradzie i o wiele przyjemniej gra się online. Zwłaszcza w cs:go gdzie przy zagranicznych serwerach neostrada to jeden wielki żart.


@layt: W wypadku mnie i wszystkich moich znajomych działanie LTE było dużo gorsze niż jakiegokolwiek innego internetu po kablu. Była taka rodzinka pod Poznaniem, co grali ze mną w L2, ale że mieszkali na
@buka44: Mnie Orange też odwaliło taki numer pare miesięcy temu, miałem zasięg na poziomie 3-5 mbit, potem przez 2 miesiące zanikał coraz bardziej aż znikł całkowicie (1,5km od nadajnika, prawie z bezpośrednią anteną). Dokupiłem drogą antenę, bo orange nie chciało mi zerwać umowy i jako tako to chodzi, do 10mbit a pingi na poziomie 20ms. Czasem trzeba wywalić antenę na zewnątrz.