Wpis z mikrobloga

Mirki, krótka rozprawa o podróży PKP Intercity z psem.
Niby wszystko ładnie i pięknie i szybko i nowocześnie, ale...
Płace za przewóz psa ponad 15 zł i ten nie ma nawet większego kawałka podłogi, żeby się położyć.
Są dwie opcje:
1. Siedzieć na swoim miejscu, pies kładzie się w przejściu i albo ludzie go cały czas przekraczają albo zaczepiają.
2. Iść usiąść razem z psem na podłogę w miejscu przeznaczonym dla wózków inwalidzkich lub dla rowerów, gdzie jest trochę więcej przestrzeni na ziemi.
Nie mogliby wydzielić w każdym wagonie jednego miejsca z większym kawałkiem podłogi, gdzie pies nie przeszkadzałby pasażerom i miałby kawałek miejsca dla siebie?
#wroclawskiamstaff #psy #pokazpsa #zwierzaczki #podroze #pkp #oswiadczenie
e.....5 - Mirki, krótka rozprawa o podróży PKP Intercity z psem.
Niby wszystko ładni...

źródło: comment_wVCodXF0vK3LDm4QPplLSkyY1UaFfpUZ.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
@goferek: absolutnie nie przesadzajmy. Nie chodzi mi tylko o komfort podróży z psem, ale też myślałam o innych pasażerach. Są ludzie, którzy zwyczajnie boją się psów i po co narażać ich na stres?
  • Odpowiedz
Nie mogliby wydzielić w każdym wagonie jednego miejsca z większym kawałkiem podłogi, gdzie pies nie przeszkadzałby pasażerom i miałby kawałek miejsca dla siebie?


@emipk505: najprosciej byloby w ogole zlikwidowac taka opcja i tyle. Pies w zamknietej klatce jak do samolotu.
  • Odpowiedz
wtedy musieliby wydzielić miejsce, gdzie takie klatki by trzymali i byłoby potrzebne jeszcze więcej miejsca


@emipk505: wiec by ich zwyczajnie nie zabierali, proste. Fortepianu tez nie przewieziesz..
  • Odpowiedz
porównujesz fortepian do psa? :D to ja porównam fortepian do statku


@emipk505: nie, do zdrowego rozsadku. Psa przewozimy w odpowiednich warunkach albo wcale.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: @emissary: jechałam, owszem. Kaganiec leżał na fotelu obok. Pan konduktor, przyszedł zaczął się bawić z psem i poszedł. Powiedział, że kaganiec musiałby być założony, jeżeli ktoś z pasażerów zwróci uwagę. Zawsze mam kaganiec przy sobie i jeżeli ktokolwiek poprosiłby mnie o założenie kagańca, to bez problemu bym to od razu zrobiła. Zwykle jednak wygląda to tak, że cały przedział się uśmiecha i każdy chce bawić się z psem. Kilka
  • Odpowiedz
@emipk505: wybacz, ale goffno mnie obchodzi czy to amstaff czy "cziulala" kaganiec ma miec zalozony i koniec. chcesz sobie podrozowac z psem bez kaganca - sugeruje wlasny samochod
  • Odpowiedz