Wpis z mikrobloga

@notrzeba: nie uwzgledniasz szpilek chyba:>
Jak kobieta założy wysokie to będzie wzrostu faceta..

@Aerials: ja man 166,zawsze podobali mi się wyzsi, tak od kolo 180-183 mniej więcej. "Warunek"taki, żeby był nadal wyższy gdy założę szpilki wysokie:)
Za to maz ma 189 i w sunie nie wyobrażam sobie nizszeho..choć zapewne to kwestia przyzwyczajenia, bo już długo razem jesteśmy.

W każdym razie żeby mi się mężczyzna podobał to musi być wyższy...równy bądź
@Hunter31: Generalnie z preferencjami wzrostu jest tak, że idealna jest różnica około 14cm. Kobiety lubią wysokich facetów, bo dzięki temu nawet taka "mutantka" jak ja może czuć się kobieco ;)

Przykładowo, moja przyjaciółka (wiem że to czytasz :D) ma ~154cm wzrostu (nie pamiętam dokładnie). Myślę że jej ideałem są okolice 170cm.
Ja mam 174cm i dla mnie ideałem jest 188 - 194cm.
Znajoma ma 182cm i dla niej ideałem jest 200cm.
nie uwzgledniasz szpilek chyba:>


@agaja: no fakt. W takim razie jest to teraz Teoria Notrzeba-Agaja. Będą ją wykładać na uczelniach wyższych, zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hunter31: Każda potwora znajdzie swego amatora :D

@notrzeba: Nie, to jest fakt wszystkich różowych. Ja w szpilkach mam 180cm, dlatego powiedzmy niebieski który ma 186cm wciąż dla mnie będzie ok, bo będzie nieco wyższy. Ważne jest by nie było tak, że zakładam szpilki powiedzmy i niebieski jest niższy, bo to w zasadzie uwłaczałoby jego godności a ja bym się z tym czuła niekomfortowo.

Także zapamiętajcie sobie tą małą formułkę :)