Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z okazji, że znajomi @Forbot z Botlandu okazali się dobrymi ludźmi - kupiłem obudowę, było napisane, że jest kompatybilna z najnowszym modelem Rpi3b jednak jak sie okazało, nie pasuje, nachodzi minimalnie na układ BK5s8. Botland przeprosił za wprowadzenie w błąd i dodatkowo wyślą mi za darmo inną obudowę! Chociaż chciałem dopłacić, powiedzieli że to ich błąd i to w ramach rekompensaty. #wygryw #czujedobrzeczlowiek

Do niedzieli (do 20:00), każdy z plusujących weźmie udział w losowaniu obudowy: "Obudowa Raspberry Pi Model 2 Rainbow Case A - slim".

1 warunek: osoba, która wygra wstawia zdjęcie ze swoim modułem #raspberrypi 2 (koniecznie 2, na 3 nie pasuje ! ) i nickiem z wykopu. Jak nie ma zdjęcia to losuję dalej!
Wysyłka pocztą na mój koszt.

źródło: comment_XPXlPkrqXhDXdMdkGf1EZ1Me1Y12Nzuz.jpg
  • 17
miałem zaplusować, tylko żeby pochwalić, podziękować, ale tylko bym popsuł losowanie, jak pewnie większość pozostałych plusujących ;)

może w tej osobliwej sytuacji korzystniej byłoby posłać obudowę pierwszemu kto wrzuci potrzebne zdjęcie weryfikacyjne?
@Kernel_poza_kontrolo: Czy te otworki nad chipsetem i prockiem sa idealnie dopasowane? Chodzi mi o to, czy jak przykleje radiator, to nie bedzie zawadzal...

Pytam, bo mam juz obudowe, ale nie da sie wsadzic radiatorow ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiec zaplusowalbym, i gdybym wygral, to ze swoja bym zrobil #rozdajo (jak komus ten problem jest obojetny) ;)