Wpis z mikrobloga

@Kuziool93: dalej nie wiem dlaczego, ale korzystam z tego komunikatora. Mimo reklam i kiepskiej stabilnosci serwerow (zdarzaja sie padaki jak zawsze). Mozna przesylac obrazki i wytlumaczyc cos komus bez odchodzenia od biurka, nawet siedzac 1,5m od siebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kuziool93: przestałem korzystać z GG, kiedy wyszła nowe wersja, tylko przerzuciłem się na AQQ (korzystające z protokołu gg). Ale ostatecznie FB wykończył nawet i sam protokół - teraz korzystam tylko z FB oraz skype'a
@Mawak: @Rzuku: swoją drogą, dla mnie to szok, że Gadu Gadu umarło i przegrało z fejsbukiem. Fejs wygrał w sumie dobrą implementacją komunikatora tekstowego, bo żadnych innych zalet nie widzę. Po prostu mogłeś w miarę wygodnie rozmawiać z kimś, kiedy siedzisz na fejsie. Gadu-Gadu postanowiło rozszerzyć działalność, napychali coraz to nowszych funkcji, które moim zdaniem, oraz zdaniem wielu innych osób, były zbędne. Skończyło się to tak, że po pewnej wersji
Facebook zmasakrował, zaorał i zmiażdżył GG


@Mawak: szkoda... bo wolałbym GG ( ͡° ʖ̯ ͡°) zamiast lajków, #!$%@?ów, gierek, wydarzeń i wysrywu kontentu na temat prywatnego życia znajomych... wolałbym zwykły komunikator.
@Kuziool93: Oczywiście, że używam, a jednocześnie dziwie się wszystkim tym, którzy tak bezrefleksyjnie pozbyli się tego komunikatora, gdy tylko pojawił się messenger. Uważam, że GG (protokół, bo aplikacji jest multum) to jedna z lepszych rzeczy, którymi mogliśmy się pochwalić w światowym Internecie (obok Allegro). I już nie odnoszę się do faktu w czyich to jest rękach w tym momencie, gdzie są serwery i ogólnie takie takie. Nic nie zmieni faktu, że