Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionymi ostatnio informacjami dotyczącymi podobno @lechwalesa.

W związku z tym @lechwalesa postanowił odpowiedzieć na Wasze pytania w swoim AMA, aby w jednym miejscu i czasie zebrać wszystkie poruszane kwestie.

W imieniu @lechwalesa chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w poniedziałek, 29 lutego 2016 roku, około godziny 10:00 - oczywiście na Wykop.pl 





Wierzymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań, warto wykorzystać taką okazję!
wykop - Wykopowicze,

od kilku dni Wykop i wszystkie media w Polsce żyją ujawnionym...

źródło: comment_UOAAz1RvelVyK3IBi5Qk7wfJyIWtB2HT.jpg

Pobierz
  • 730
  • Odpowiedz
@wykop: zakopać się nie będzie dało, na pytania odpowiadać będzie Wachowski lub inna szuja z otoczenia Wałęsy, którymi się otaczał, na pewno nie odpowiedzą na wszystkie pytania a będą wybierać co łatwiejsze.
po co ten cyrk, nie wiem.

  • Odpowiedz
Ja bym chętnie przeczytał czy woli obalać jedną komunę wielkości jego ego, czy tysiącem komun wielkości szansy na kilkukrotne zwycięstwo w totka
  • Odpowiedz
@wykop: wiedzialem ze zwierzeta z wykopu to najwieksi debile jacy istnieja, ale nie mam pojecia kto jest na drugim miejscu - Leszke ze sie na to zgodzil czy administracja wykopu ze na to pozwoli. przeciez to bedzie stek wyzwisk i pytan o to czy kapowal. Leszke sie #!$%@? i nie odpowie na zadne pytanie, po czym wykopki dalej beda #!$%@? na Bolka i administracje.

#!$%@? administracja powinna napisac - w poniedzialek
  • Odpowiedz
Takie AMA w sumie to odbywa się na mirko od kilku dni. Odpowiedzi na 99% pytań są nam dobrze znane: nie współpracowałem, nie brałem pieniędzy, to prowokacja SB etc. To samo będzie przecież w poniedziałkowym AMA.Przypuszczam, że nawet na durne pytania w stylu -a jaki jest pana ulubiony film, leszke z automatu odpisze, że on nic od nikogo nie brał.
  • Odpowiedz
@wykop: @lechwalesa:

1. Czy pamiętasz , jak w styczniu 1971r. przyznaleś,że na żądanie SB dokonywaleś indentyfikacji uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu?

2. Dlaczego oklamaleś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu plotu,podczas gdy na strajk 14.08.1980r. zostaleś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?

3. Jak godzileś swoją katolicką moralność z glośnymi przygodami, o które żona robila ci publicznie awantury w 1980r ?

4. 9 grudnia 1980r przyznano " Solidarności
  • Odpowiedz